Miejsce, jakiego jeszcze nie było w Andrychowie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.03.2020 16:00,
W Andrychowie powstaje salon kosmetyczny i fryzjerski, który zachwyci kobiety i mężczyzn. Wspaniałe miejsce, wysoka jakość kosmetyków, nowoczesne urządzenia, a przede wszystkim profesjonalny zespół, który pracuje z pasji i miłości do ludzi. Wejdź do Ogrodów Urody i sprawdź czy lubisz tam wracać.
Miejsce, jakiego jeszcze nie było w Andrychowie!

Ogrody Urody powstały z pasji dwóch kobiet, Anny i Ewy. Panie poznały się rok temu w Andrychowie, ale znacznie wcześniej (w tym samym czasie) rozwijały swoje kariery zawodowe i firmy w Warszawie. Obie pracowały w renomowanych gabinetach, jak i z sukcesem prowadziły własne salony. Annę można zobaczyć w serialu “Brzydula”, a Ewa była osobistą stylistką Danuty Stenki, podczas kręcenia serialu “Pogoda na piątek”. Nie ma przypadkowych spotkań czy zdarzeń, wszystko ma swój sens i to spotkanie na pewno do takich należało.


Anna Buda - kosmetolog, właścicielka Ogrodów Urody, szesnaście lat temu rozpoczęła studia w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Wtedy była to jedna z dwóch szkół tego typu w Polsce. Po obronie pracy dyplomowej trafiła do Instytutu Ireny Eris, gdzie poznała dogłębnie chemię kosmetyków. Zanim postanowiła “być u siebie” pracowała w renomowanych, warszawskich salonach kosmetycznych, gdzie przeszła liczne szkolenia. Nie wyobrażała sobie innej pracy. Praca z klientem oraz z problemami skórnymi dawała jej mnóstwo satysfakcji. 10 lat temu otworzyła w Warszawie swój pierwszy salon “Ogrody Urody”. Spełniła swoje marzenia o miejscu przyjaznym, miłym dla klientów, w pełni profesjonalnym. Miejsce stało się popularne, a klientki je pokochały. Przez kilka lat, mieszkając już w Andrychowie, dojeżdżała do Warszawy, nie chcąc zawieść swoich klientek.

Jednak nadszedł czas na zmiany …

Anna Buda stawia na wysokiej jakości kosmetyki, od lat pracuje z marką Germaine de Capuccini. Dla osób z problemami skórnymi wybrała polską markę Nanili, którą bardzo ceni za skuteczność. Zabiegi, które proponuje w nowym salonie są przez nią wyselekcjonowane według kryterium efektywności. Aparaty, które wybrała doskonale komponują się z zabiegami pielęgnacyjnymi dobranymi w ofercie. Wszystko to tworzy idealny pakiet zabiegów dla kobiet i mężczyzn.

Ewa Chowaniec - stylistka fryzur swoją pasję fryzjerstwa realizuje już od ponad 20 lat. Zaczęła w Andrychowie, ale już jako nastolatka wyjechała do Warszawy. Miała szczęście uczyć się od najlepszych. Założyła salon fryzjerski, gdzie nauczyła się prowadzenia własnego biznesu. Po swoich, polskich i europejskich podróżach, postanowiła wrócić do rodziny i przyjaciół, to była dobra decyzja. Ewa lubi Andrychów.

Jej ulubioną marką jest Joico, jest też jej szkoleniowcem, Od lat stale podnosi swoje zawodowe kwalifikacje. W Ogrodach Urody poza ofertą salonu fryzjerskiego również panowie będą mogli skorzystać z usług barberskich.

Pomysł na Ogrody Urody?

Poznałam Anię i okazało się, że myślimy podobnie. Chciałyśmy stworzyć miejsce, które odda nasze emocje, pasje, gdzie wykorzystamy naszą energię. Ogrody to miejsce w którym klienci będą mogli skorzystać z wielu usług i zabiegów, ale istotne jest dla nas stworzenie odpowiedniego klimatu i atmosfery. Taki ogród marzeń.” /Ewa/

Wizja miejsca?

Ważne dla mnie, jest aby stworzyć miejsce miłe i przyjazne dla klienta. Zależy mi na bardzo wysokiej jakości usług i indywidualnym podejściu do każdego klienta. Chciałabym, aby klient w Ogrodach Urody czuł się, jak w domu. Co będzie nas wyróżniać? Na pewno godziny pracy. Chcemy, żeby kobiety pracujące mogły przyjść do nas po pracy, bez gonitwy, spokojnie się zrelaksować. Zamierzam również wprowadzić marki kosmetyczne, które ułatwią pracę z problemami skórnymi, co pozwoli stworzyć indywidualny program dla klienta.” /Anna/

Rok 2020

To dla nas czas wyzwań. Pragniemy stworzyć jeszcze bardziej idealne miejsce z pełną dbałością o potrzeby klienta. Andrychowskie Ogrody Urody powstają z pasji, z miłości do ludzi, i z zamiłowania do kosmetologii i fryzjerstwa. Mamy nadzieję, że spełnimy swoje marzenia, a nasi klienci będą lubić tu wracać.”

Jesteście zainteresowani?

Anna i Ewa, kobiety pełne energii i pozytywnego myślenia, zapraszają Was na Dni Otwarte Ogrodów Urody (7-8.03.). Będziecie mogli skorzystać z porad, porozmawiać, obejrzeć ich nowy salon w Andrychowie.

Szczegóły tutaj: https://www.facebook.com/events/195098741879118/ul. Słowackiego 2a, Andrychów, tel. 519 535 777, e-mail: [email protected], www.ogrodyurody.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy