reklama

Materace dostępne w Jastrzębiu Zdroju - jakie są najbardziej popularne?

, Artykuły sponsorowane, MAGAZYN, Wiadomości, 20.04.2021 00:00,
Rośnie świadomość na temat tego, jak ważne jest wygodne i dobrze dobrane podłoże do spania. Dlatego najbardziej popularne materace są jednocześnie jednymi z najlepszych - i najczęściej polecanych przez fizjoterapeutów.
Materace dostępne w Jastrzębiu Zdroju - jakie są najbardziej popularne?

Jakie materace polecają fizjoterapeuci?

Fizjoterapeuci są zgodni co do tego, że dobrej jakości podłoże do spania pozwala zapobiegać różnorodnym schorzeniom kręgosłupa, a w niektórych przypadkach - również je leczyć. Dobrej jakości materac powinien wspierać ciało na całej jego długości i zapewniać zachowanie naturalnych krzywizn kręgosłupa. Dodatkowo istotne jest, aby nie był ani za miękki, ani za twardy i szybko reagował na zmiany pozycji osoby śpiącej. Najlepszym przykładem takich materacy są produkty marki Hilding, z których wiele posiada status wyrobu medycznego. Zobacz, czym wyróżniają się najpopularniejsze materace.

Materace w sklepie internetowym Materacejastrzebiezdroj.pl są wyłącznie najwyższej jakości. Przekonaj się sam!

Hilding Electro

Hilding Electro jest jednym z najbardziej zaawansowanych produktów na rynku. To materac hybrydowy, co oznacza, że łączy w sobie właściwości najlepszych podłoży pianowych i zaawansowany wkład multipocket. Hilding Electro wybierany jest przez osoby o szczególnych wymaganiach, które poszukują podłoża do spania wielofunkcyjnego: ten materac umożliwia stworzenie aż sześciu kombinacji o różnym stopniu twardości. A wszystko za sprawą użytych materiałów i konstrukcji materaca - w zestawie sprzedawany jest razem z odpinanym topperem (materacem nawierzchniowym), który dodatkowo wpływa na jego właściwości. Antyalergiczny pokrowiec dopełnia obrazu najlepszego materaca na rynku. Marka Hilding daje na ten produkt aż 15 lat gwarancji.

Hilding Boogie

Hilding Boogie to uniwersalny materac, który jest odpowiedni zarówno dla osób lekkich jak i o większej wadze. Podłoże to złożone jest aż z trzech warstw, jakie stanowią kolejno: pianka wysokoelastyczna wyprofilowana w siedem stref twardości, lateks oraz chłodząca pianka wysokoelastyczna FlexiFoam. Przewiewność wnętrza materaca zapewniona jest dzięki zastosowaniu pian o strukturze otwartokomórkowej. Pokrowiec Tencel pochłania nadmiar wilgoci i jest ściągalny, co ułatwia zachowanie podłoża do spania w nienagannej czystości.

Hilding Boogie jest odpowiedni zarówno dla seniorów, jak i osób bardzo aktywnych. Szczególnie będą z niego zadowolone pary, ponieważ zastosowanie najwyższej klasy materiałów zapewnia wysoką elastyczność punktową. W praktyce oznacza to, że poruszanie się jednego partnera zupełnie nie wpływa na komfort drugiej osoby.

Hilding Breakdance

Hilding Breakdance to najczęściej wybierany materac dla młodzieży. Specjaliści od snu rekomendują go szczególnie osobom w wieku szkolnym. Zastosowanie stabilnego wkładu złożonego z wysokoelastycznych pian zapewnia idealne podparcie dla młodego, rozwijającego się wciąż szkieletu. Hildding Breakdance w pokrowcu Young ma świetną wentylację i łatwo zachować go w czystości. To podłoże do spania pomagające dbać o zdrowy kręgosłup i zapobiegające rozwojowi wad postawy w czasie nocnego wypoczynku.

Interesują Cię specjalistyczne informacje na temat profilaktyki zdrowia kręgosłupa? Odwiedź zdrowykregoslup.pl

Hilding Zorba

Hilding Zorba szczególnie ceniony jest przez pary oraz seniorów. Ten siedmiostrefowy materac kieszeniowy zapewnia całemu ciału odpowiednie podparcie. Dwie warstwy pianki Flexifoam i blat lateksowy dodatkowo zwiększają komfort wypoczywającej osoby, a sprężysta konstrukcja odpowiada potrzebom nawet najbardziej wymagających.

Sprawdź wygodne materace w sklepie internetowym Materaceinowroclaw.pl!


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy