reklama

Marzysz o prowadzeniu restauracji w najlepszej lokalizacji w Andrychowie?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.09.2020 08:20,
Biuro Nieruchomości Golden Keys pragnie przedstawić ofertę wynajmu klimatycznego lokalu pod restaurację przy andrychowskim stawie.
Marzysz o prowadzeniu restauracji w najlepszej lokalizacji w Andrychowie?
Ten wyjątkowy lokal składa się z kuchni (14,6m2), zaplecza (23,6m2), 2 łazienek, 2 sal dla gości połączonych 5 schodami: 26m2 i 38 m2 - jedna w piwnicach, druga nowoczesna, przeszklona z widokiem na park i ogródek. Restauracja połączona będzie mostkiem ze ścieżką przy andrychowskim stawie (uzyskano już pozwolenie na jego budowę). W bezpośrednim sąsiedztwie duży parking.

UWAGA: Lokal w tym momencie w stanie surowym, właściciel lokalu na własny koszt zapewnia remont zgodny z planem/gustem nowego najemcy. Załączone zdjęcia to przykładowe wizualizacje.

Cena: 5 tys./miesiąc (nie ma VAT) + media wg zużycia. Czynsz płatny dopiero od miesiąca w którym restauracja będzie otwarta.

Ta oferta tylko u nas. Zapraszamy do prezentacji oferty!

Sandra Romik +48 690 488 858
Anna Hoffman +48 608 819 309

[email protected]
www.goldenkeys.pl

Masz nieruchomość na sprzedaż/wynajem? Chcesz kupić/nająć nieruchomość? Zapraszamy do współpracy!
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy