reklama

Lodziarnia Caterina w Andrychowie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.05.2020 15:00,
Już w najbliższy piątek (29.05) w Andrychowie przy ul. Włókniarzy 35 (obok kościoła) zostanie otwarty nowy punkt Lodziarni Caterina!
Lodziarnia Caterina w Andrychowie!
Otwarcie zaplanowano w piątek o godzinie 10:00.

Na start przygotowano promocje -20% na WSZYSTKO!

Lodziarnia Caterina prężnie działa od 8 lat w Wadowicach. Wyszkolony personel oraz wykwalifikowani technolodzy codziennie stają na głowie, żeby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Przygotowują pyszne lody z najświeższych składników i tradycyjnych receptur.

Lodziarnia w swojej ofercie posiada niezliczoną ilość smaków lodów - począwszy od najbardziej tradycyjnych aż po smaki nieoczywiste i nieznane.Nowy punkt w Andrychowie będzie czynny codziennie od 10:00 do 20:00.

Sprzedaż lodów będzie tylko na wynos - w wafelkach, kubeczkach lub w specjalnych pojemnikach termicznych. Będzie również możliwość kupienia pysznej, aromatycznej kawy.

Załoga Cateriny serdecznie zaprasza!Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy