reklama

Lider dietetyki – Naturhouse w Andrychowie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.08.2020 16:15,
Zaprasza codziennie na darmowe, stacjonarne konsultacje z dietetykiem!
Lider dietetyki – Naturhouse w Andrychowie!

Czy istnieje bezpieczna metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Poniżej dowiecie się Państwo jak schudnąć zdrowo i bezpiecznie pod okiem specjalisty z Centrum Dietetycznego Naturhouse Andrychów- mgr inż. Katarzyny Surmy.

Lider w dziedzinie dietetyki i żywienia w całym powiecie wadowickim.

Chyba każdy z nas chciałby móc wypowiedzieć magiczne zaklęcie, które sprawiłoby, że zbędne kilogramy po prostu by zniknęły. Kiedy więc znajdujemy w Internecie kolejne diety cud, chcemy wierzyć w to, że dzięki ich stosowaniu uda nam się bez wysiłku pozbyć nadwagi. Ale... czy to naprawdę możliwe? Nie. Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż tylko dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Dietetyk Naturhouse w Andrychowie dowiodła skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi.

JAK PRZEBIEGA KURACJA?

1.Odpowiednio zbilansowana i pełnowartościowa dieta, która oprócz tego, że pozwoli Ci zgubić niechciane kilogramy - pozwoli Ci także nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych. Posiłki sa łatwe i szybkie w przygotowaniu z ogólnodostępnych składników.

2.Suplementacja zawierająca naturalne ekstrakty z roślin: ziół, owoców oraz warzyw. Pozwala na uzyskanie nie tylko lepszych efektów ale również oczyszcza i odżywia organizm. Suplementacja jest dobierana indywidualnie podczas każdej wizyty, w zależności od potrzeb organizmu.

3.Stała opieka dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych, które mają pomóc w motywacji, monitorowaniu efektów diety, dopasowaniu zaleceń do aktualnych rezultatów i etapu kuracji. Dietetyk to dla Ciebie wsparcie w dążeniu do wymarzonego celu.


SKĄD PEWNOŚĆ, ŻE TRAFIŁEŚ DO SPECJALISTY?

Poradni dietetycznych jest w Polsce coraz więcej. Nie każdemu dietetykowi warto jednak zaufać - nie wszyscy posiadają kwalifikacje odpowiednie do tego, aby naprawdę nam pomóc. Dowiedz się, po czym poznasz, że nasz dietetyk jest prawdziwym profesjonalistą!

  1. Wykonanie badań antropometrycznych.

Już podczas pierwszej wizyty dietetyk powinien wykonać kilka badań, które pozwolą lepiej poznać aktualny stan naszego organizmu - żaden dobry specjalista nie będzie oceniał naszej figury “na oko”! Podstawowymi badaniami, jakie muszą zostać wykonane, aby móc ułożyć odpowiednią dietę, są: ważenie, mierzenie, obliczanie wskaźnika BMI, a także badanie składu ciała, które udzieli odpowiedzi na dwa ważne pytania: ile posiadamy zatrzymanej wody metabolicznej oraz jaka ilość tkanki tłuszczowej znajduje się w naszym ciele.

  1. Dobry dietetyk - dobry słuchacz

Przy ustalaniu odpowiedniej diety ogromne znaczenie mają wyniki badań, jakie wykona dietetyk. Niebagatelną rolę odgrywają jednak również nasze preferencje, dotychczasowe nawyki żywieniowe, a także ogólna sytuacja życiowa. Dobry dietetyk powinien więc przeprowadzić dokładny wywiad oraz umieć nas wysłuchać. Specjalista nie powinien za wszelką cenę forsować własnej “wizji” naszej diety - powinien wziąć także pod uwagę nasze potrzeby, oczekiwania oraz ewentualne obawy. Doświadczony dietetyk wie, że aby dieta przyniosła rezultaty, musi być z nami w nieustannym dialogu i tworzyć klimat wzajemnego zaufania. Z drugiej strony, dietetyk musi szanować naszą prywatność - jeżeli na jakieś pytanie nie chcemy udzielać odpowiedzi, to mamy do tego prawo!

  1. Odpowiednie wykształcenie.

Osoba, której powierzamy nasze zdrowie, powinna posiadać odpowiednie kwalifikacje i duże doświadczenie jako dietetyk. Nie ufajmy więc “specjaliście”, który ukończył jedynie dwudniowy kurs dietetyki! Jeżeli jednak osoba, do której się udajemy, posiada ukończone studia wyższe na kierunku dietetyka lub technologia żywności i żywienia człowieka, to znaczy, że trafiliśmy “pod właściwy adres”, czyli Legionów 7 w Andrychowie.

  1. Racjonalna wizja diety

Każdy odpowiedzialny specjalista od spraw żywienia powinien wiedzieć, że aby dieta przyniosła trwałe rezultaty, musi trwać odpowiednią ilość czasu. Zwykle przyjmuje się, że odpowiednie tempo chudnięcia to maksymalnie kilogram na tydzień - taki spadek wagi sprawi, że po zakończonym odchudzaniu nie dotknie nas efekt jo-jo. Nie inaczej jest w przypadku diet na przytycie, antycellulitowych czy wzmacniających włosy, skórę i paznokcie - dietetyk powinien być z nami szczery i nie obiecywać natychmiastowych rezultatów.

  1. Indywidualne podejście do pacjenta.

Dobry dietetyk do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Dostosowuje godziny posiłków i sposób ich przygotowania do trybu pracy. Szanuje czas, zdrowie i portfel pacjenta. Nie marnuje jedzenia. Układa jadłospis tak, aby otwarte już 'opakowanie sera' zużyć w całości, w najbliższym czasie i tak by posiłki opierały się na sezonowości.


BEZPŁATNA KONSULTACJA

Podczas pierwszej, bezpłatnej wizyty poznasz swojego dietetyka, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała. Profesjonalista przeprowadzi także z Tobą dokładny wywiad dietetyczno-medyczny dotyczący oceny Twoich aktualnych nawyków żywieniowych, stylu życia, trybu pracy, przebytych chorób, przyjmowanych leków i dolegliwości, z którymi się borykasz, a nawet upodobań smakowych i ulubionych potraw. Decyzja o rozpoczęciu kuracji należy do Ciebie.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że trafiłeś do specjalisty najlepszego z możliwych, posiadającego odpowiednią wiedzę i doświadczenie - odwiedź nasze Centrum Dietetyczne Naturhouse. Nasz specjalista od reedukacji żywieniowej – mgr inż. Katarzyna Surma pomoże Ci rozwiązać każdy problem, jaki wiąże się z odżywianiem!Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 11.00 -15.00

  • Wtorek 8.00 -16.00

  • Środa 11.00 -18.00

  • Czwartek 11.00 -18.00

  • Piątek 8.00 -12.00

Możliwość ustalenia innych godzin wizyt.


Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami:

NATURHOUSE ANDRYCHÓW - https://www.facebook.com/naturhouseandrychow/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy