LEKARZE UŚMIECHU do Państwa dyspozycji

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.05.2016 14:30, REKLAMA
Zapraszamy na Dni Otwarte w Andrychowie.
LEKARZE UŚMIECHU do Państwa dyspozycji

Dwa dni, 20.05.2016 między godz. 9.00 a 20.00 oraz 21.05.2016 między godz. 9.00 a 14.00, dwóch lekarzy z zespołu Addent przez cały czas otwarcia gabinetu pozostają do Państwa dyspozycji.

 

Nie trzeba umawiać się na wcześniejszą wizytę. Wystarczy przyjść, a stomatolodzy wykonają przegląd jamy ustnej , odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania oraz przedstawią plan leczenia i to wszystko BEZPŁATNIE.


Na stworzony w tym dniu plan leczenia otrzymają Państwo 12% rabatu na leczenie zachowawcze i endodontyczne.

 

Tylko w tych dniach 20 i 21.05 wykonacie Państwo zdjęcie RTG pantomograficzne w cene 40 zł zamiast 60 zł.

Zapraszamy!


Zespół


Addent Andrychów
ul.Krakowska 93A
tel: 606-547-222

www.dentysta-andrychow.pl

 

Już po raz kolejny Profesjonalne Studio Stomatologii Addent odmienia uśmiechy Polaków

Dotychczasowe metamorfozy miały miejsce w programach Polsat Cafe („Sposób na Faceta”, „Fabryka Piękna”), TVP („Czas dla Ciebie”), na łamach pism Gala, Glamour i Twój Styl.


Tym razem specjaliści Addentu biorą pod opiekę dziesięcioro uczestników programu „Lekarze Uśmiechu”. Poruszające historie osób, które straciły lub uszkodziły zęby na skutek chorób, wypadków, a czasem zaniedbania można śledzić w Polsat Cafe w każdy poniedziałek o godz. 19:00, powtórki nadawane są w środy o 16:00, w soboty o 10:00 i w poniedziałki o 7:00.

 


Widzowie będą świadkami spektakularnych metamorfoz stomatologicznych, które całkowicie odmienią życie pacjentów. Poznają ich wzruszające losy, osobiste dramaty i będą wraz z obiektywem kamery towarzyszyć im na każdym etapie leczenia.


Relacje z przebiegu leczenia można śledzić na  bieżąco na fanpage’u Profesjonalnego Studia  Stomatologii Addent: 

https://www.facebook.com/dentystadlaciebie/timeline?ref=page_internal

 

Wszystkie odcinki będzie można obejrzeć także na kanale YouTube:

https://www.youtube.com/user/AestheticaDermadent

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy