reklama

Legendarna Polska marka materacy teraz także w powiecie wadowickim

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.10.2021 11:15,
Rodzice, ciocia, kuzyn- raczej na pewno masz kogoś w rodzinie kto spał na materacach tej polskiej z firmy. Firma Janpol, bo o niej mowa obchodzi ,w tym roku 30-lecie działalności.
Legendarna Polska marka materacy teraz także w powiecie wadowickim

Teraz materace Janpol-u są dostępne także w powiecie wadowickim. Salon z materacami i łóżkami DbamoKregoslup.pl otworzyliśmy trzy miesiące temu. Pomimo tak krótkiego czasu odwiedziło nas wiele zadowolonych osób które po latach korzystania z materaca Janpolu chcą go wymienić na nowy, koniecznie tej samej firmy.

Zaufaj polskiemu markowemu producentowi. Sprawdź ofertę materacy na https://www.dbamokregoslup.pl/59-janpol i odwiedź nas w naszym salonie w Wadowicach na ul Trybunalskiej 1 ( naprzeciwko Pub-u „Dawno Temu”)
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy