Lato tuż tuż, więc czas na zmiany!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.05.2018 08:55, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Do Mini Zoo w Inwałdzie przybyła nowa ciuchcia turystyczna, jest komfortowa, ogrzewana, oświetlona, idealna na każdą porę dnia i roku!
Lato tuż tuż, więc czas na zmiany!

Pierwszy przejazd naszej nowej ciuchci połączony został z uroczystościami 80-lecia powstania piekarni „PISKOREK”, co traktujemy jak ogromne wyróżnienie! Ciuchcia była do dyspozycji wszystkich gości w miastach, w których swoje piekarnie ma „Piskorek”. I tak oto byliśmy już w: Andrychowie, Nowej Wsi i Oświęcimiu. Zobaczycie nas jeszcze w Kętach, Bestwinie, i ponownie w Oświęcimiu. Zabawa była przednia i pyszna!

Raz jeszcze zapraszamy gorąco (za oknem pełne słońce i tylko niewielkie obłoczki) do skorzystania z naszych ciuchci! Nasze ciuchcie turystyczne dowiozą Państwa do każdego miejsca utkanego z atrakcji (Inwałd Park, Energylandia, Zatorland, Czarny Groń, itp.) Są idealne na wycieczki szkolne i przedszkolne, imprezy firmowe, pikniki, festyny, 18-stki i okrągłe urodziny, imieniny i rocznice, wieczory panieńskie i kawalerskie – dla każdego i na każdą okazję!!!

Ciuchcia niech z Wami jedzie i zwiedza, szaleje i odpoczywa, przygód w tym magicznym świecie szuka! Zadzwoń już teraz: +48 604 580 616 !

A tak oto prezentują się nasze ciuchcie turystyczne podczas 80-lecia Piekarni „PISKOREK”, zapraszamy do krótkiej fotorelacji!


tekst i foto: Mini Zoo w Inwałdzie


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy