reklama

Laserowe usuwanie przebarwień w Salonie kosmetycznym Kosmetologia Face & Body w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.09.2022 17:00,
Laserowe usuwanie przebarwień w Salonie kosmetycznym Kosmetologia Face & Body w Andrychowie

Lato już minęło, ale niestety przebarwienia na skórze pozostały. Przebarwienia pojawiają się najczęściej na skutek intensywnej ekspozycji na promienie słoneczne i występują w postaci mniejszych, bądź bardziej rozległych brązowych plam na skórze. Mogą być także wrodzone albo spowodowane uszkodzeniami fizycznymi, jak poparzenia słoneczne, podrażnienia, urazy, światłoterapia, a także jako naturalny proces starzenia.

W walce z tym defektem kosmetycznym świetnie radzą sobie lasery IPL, które w efektywny sposób redukują przebarwienia, ostudę, plamy posłoneczne i wątrobowe. Dodatkowo podczas zabiegu dochodzi do stymulacji produkcji włókien kolagenu i elastyny, co daje efekt liftingu, oraz redukcji rozszerzonych naczynek.

Salon kosmetyczny Kosmetologia Face & Body w Andrychowie zachęca do skorzystania z oferty promocyjnej ważnej do końca września na zabiegi IPL, usuwające ciemne plamy znajdujące się na różnych częściach ciała, m.in.: twarzy, dekolcie oraz dłoniach.

Do 30.09.2022 można skorzystać z promocji 2 + 1 zabieg gratis!

Zabieg jest bezbolesny. Bezpośrednio po wykonaniu procedury dochodzi do ściemnienia zmiany, a następnie stopniowego złuszczenia, co prowadzi do jej redukcji lub zaniku. Po upływie około 2 tygodni od zakończenia kuracji skóra nabiera pięknego i jednolitego kolorytu, staje się świeża i gładka.


Więcej informacji o zabiegu pod linkiem:

https://kosmetologiafb.pl/oferta/ipl-2

tel. 696 986 655

Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego www.ecosmetic.plZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy