reklama

Krzysztof Kubień jakiego nie znacie…

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.10.2018 13:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał wyborczy KW PiS.
Krzysztof Kubień jakiego nie znacie…

Krzysztof Kubień to niewątpliwie wspaniały pedagog, sportowiec, szkoleniowiec. Do dziś – my Jego wychowanki, mamy Go w naszej pamięci jako trenera i opiekuna, który na całe życie zaszczepił w nas miłość do siatkówki.

Pokazał nam bowiem, jak pozytywne i spełnione może być nasze siatkarskie życie. Dzięki uprawianiu tej pięknej dyscypliny sportu, w ówczesnym jeszcze KS Beskid Andrychów, spędziłyśmy najlepsze lata swojej młodości. Sport nie tylko ukształtował naszą osobowość i charakter, ale dzięki niemu mogłyśmy także przeżyć niesamowitą przygodę, wiele podróżować, nawiązać znajomości i przyjaźnie, które przetrwały do dziś. I choć

Krzysztof Kubień był trenerem bardzo wymagającym, nasze relacje zawsze układały się bardzo dobrze. Niezapomniane pozostaną przygotowywane marszobiegi, które hartowały w nas ducha walki, uczyły dyscypliny i wytrwałości. Dzisiaj, z perspektywy czasu, jesteśmy Mu wdzięczne za wspólnie spędzone w klubie lata i pot wylany na treningach. W dużej mierze to dzięki temu – jesteśmy dzisiaj tym, kim jesteśmy.

Boli i bulwersuje nas fakt, że w ostatnim czasie na temat Krzysztofa Kubienia pojawiło się tyle oszczerstw i nieprawdziwych informacji. Jest On człowiekiem godnym zaufania, któremu na pewno zależy na dobru drugiego człowieka i rozwoju naszej gminy.

- Siatkarki KS Beskid AndrychówMateriał wyborczy KW PiS

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy