Konsekwencja to cecha charakteru ludzi sukcesu. Nowy grafik iFitt

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.09.2019 18:17,
Postaw sobie cel i zrealizuj go z Klubem Fitness iFitt. Krok po kroku pomożemy Ci go osiągnąć.
Konsekwencja to cecha charakteru ludzi sukcesu. Nowy grafik iFitt

Zdarzyło Ci się kiedyś odłożyć coś na później i nigdy tego nie zrobić?
Każdy to zna! Dlatego zacznij już teraz!


Postaw sobie cel i zrealizuj go z Klubem Fitness iFitt. Krok po kroku pomożemy Ci go osiągnąć.


iFitt to nie tylko treningi, iFitt to przyjaźń i świetna atmosfera, dzięki której będziesz czuł/a się zmotywowany/a do działania bez względu na Twoje predyspozycje czy wiek. Nasz klub to miejsce dla każdego!

To miejsce, dzięki któremu będziesz sprawny, atrakcyjny, zdrowy, pełny energii oraz poznasz mnóstwo fantastycznych ludzi.
Ból pleców, narastające zmęczenie, pesymizm i brak zaangażowania w dążeniu do celu? To tylko kilka elementów, których koniecznie trzeba unikać, aby czuć się spełnionym, spójrz na ludzi sukcesu, sportowców, a może nawet swoich mentorów, którzy codziennie wstają wcześnie po to, aby naładować baterie poprzez aktywność fizyczną. Ci ludzie nie zastanawiają się codziennie czy to zrobić..., Po prostu to robią!
W naszym klubie możesz ćwiczyć sam, z bliską Ci osobą, jedno jest pewne: zapewnimy Ci komfort oraz zaangażujemy się w Twój cel.Mamy dla Ciebie kolejną motywacje! Już od poniedziałku (09.09) iFitt wprowadził nowy grafik zajęć grupowych! Sprawdź go, wybierz instruktora, przy którym czujesz się najlepiej i ćwicz w naszych grupach.


Jakie korzyści?

  1. Grupa motywuje. W grupie trenuje się raźniej. Nie dość, że łatwiej jest się zmotywować do tego, by w ogóle zacząć czy pójść na zajęcia (możesz chodzić z koleżanką, kolegą, zawsze wtedy będzie głupio odmówić i powiedzieć: nie idziemy). Ale to nie wszystko. W grupie też dużo łatwiej jest dokonać rzeczy, których sami byśmy nie zrobili.

  2. Gotowy plan treningowy. Często jest tak, że nie do końca wiemy, co robić w ramach treningu. Kolejność ćwiczeń przecież nie może być przypadkowa. Nasi wykfalifikowani trenerzy na bieżąco szkolą się po to, aby przygotować dla Ciebie to, co najlepsze.

  3. Nauka. W naszych grupach zawsze trafiasz na świetnych instruktorów, dzięki którym możesz sporo się nauczyć nie tylko o technice, ale przede wszystkim o swoim ciele. Nasi instruktorzy skupiają się na prowadzeniu zajęć jednego typu, dzięki czemu możesz znaleźć instruktora, który pomoże Ci spalić zbędą tkankę tłuszczową, wzmocnić plecy (zniwelować ból kręgosłupa) lub po prostu zbudować tkankę mięśniową.

  4. Umówiony? Trzeba iść! Jeśli zajęcia są w konkretny dzień o konkretnej porze, łatwiej jest wyrobić sobie nawyk na zasadzie: „Nie, w środę nie mogę, mam trening". Poza tym, jeśli komuś obiecasz, że będziesz, trudniej będzie ci odmówić. Do tego z czasem zawierasz na zajęciach trwalsze znajomości, instruktor zaczyna Cię kojarzyć i wiesz, że czeka na Twoją obecność.

Zalet jest mnóstwo, dostrzegasz je? W takim razie: WAKACJE SIĘ SKOŃCZYŁY, CZAS NA TRENING!

Klub Fitness iFitt, czynny 7 dni w tygodniu.
Poniedziałek- Piątek: 6:00-22:30
Sobota: 8:00- 15:00
Niedziela: 8:00-14:00.


Ul. Krakowska 50, 34-120 Andrychów(50m za zjazdem w kierunku osiedla Lenartowicza jadąc w stronę Wadowic.)


Masz pytania? Zadzwoń lub napisz! Chętnie odpowiemy.
Tel: 696458161
E-mail: [email protected]

Więcej informacji o zajęciach, instruktorach, siłowni, znajdziesz na naszym facebook: https://www.facebook.com/iFittKlubFitness/
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy