reklama

Koniec ciepłych dni…? Czy czeka nas wyjątkowo trudny sezon grzewczy?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.10.2021 13:45, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Przewidywania synoptyków raczej nie napawają optymizmem, bowiem w najbliższych dniach nie należy spodziewać się większej poprawy pogody. Lokalnie, nocą temperatura powietrza będzie spadała poniżej 0°C.
Koniec ciepłych dni…? Czy czeka nas wyjątkowo trudny sezon grzewczy?

Chyba warto pogodzić się z myślą, że to już początek nowego sezonu grzewczego… Niestety, wiele wskazuje, że bardzo długiego sezonu, a do tego rekordowo drogiego – za sprawą wprowadzonych już, jak i kolejnych, zapowiadanych podwyżek cen energii: prądu, gazu i węgla.

To już ostatni moment, aby zaopatrzyć się w dostateczną ilość opału - na cały sezon zimowy. Dlaczego warto?... W tak niestabilnym czasie, w jakim przyszło nam obecnie żyć, mamy do czynienia nie tylko z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju, ale przede wszystkim z galopującą inflacją i wręcz skokowymi podwyżkami cen surowców. Do wiosny jeszcze bardzo daleko, a tego co może mieć miejsce w najbliższym półroczu, nikt nie jest w stanie dziś przewidzieć… Podpowiadamy zatem gdzie jeszcze, w naszej okolicy, można i warto nabyć dobrej jakości węgiel?

- Wzorem poprzednich lat, część Klientów decyzję o zakupie węgla odłożyło na później, co najmniej do jesieni. Niestety, już od miesiąca, ceny tego surowca w kopalniach nieustannie szybują do góry, w efekcie czego coraz drożej jest również na składach opału. Tych, którzy nie nabyli jeszcze węgla na sezon zimowy, zachęcamy, aby uczynili to możliwie jak najszybciej. Przed nami wszak cały sezon grzewczy, a nic nie wskazuje, by był to już koniec podwyżek cen energii – przestrzegają pracownicy składu węgla ADAMEX z Podolsza.

Jak podkreślają pracownicy zatorskiej firmy, obecnie niezagrożona wydaje się być produkcja ekogroszków: STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiału RETOTER®. Na dzień dzisiejszy, proces paletyzacji tych produktów odbywa się bez większych przeszkód, choć przy tak niepewnej sytuacji w polskim górnictwie, jak i całym sektorze energetycznym, niczego nie sposób wykluczyć…- w szczególności kolejnych, dużych wzrostów cen węgla. Dlatego też firma ADAMEX ponawia swój apel:

- Zachęcamy Klientów nie tylko do wyboru naszej oferty, ale i (przede wszystkim) do niezwlekania z decyzją o zakupie opału i dokonaniu zapasów na cały sezon grzewczy. W celu szybszej realizacji zamówień w dogodnym dla Państwa terminie, ponownie wydłużyliśmy tydzień pracy naszego składu opału do sześciu dni, przywracając pracujące soboty. W tym dniu weekendu nasz skład jest czynny w godzinach od 7.00 do 13.00, a w pozostałe dni robocze jak dotychczas, tj. od 7.00 do 15.00. Zapraszamy serdecznie – dodają pracownicy firmy ADAMEX.

Więcej informacji, w tym aktualny cennik opału, można odnaleźć na stronie internetowej: adamexpodolsze.pl.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy