reklama

Komunikat Biura Podróży Herodot

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 19.03.2020 14:40,
Komunikat Biura Podróży Herodot

Drodzy Klienci, w zawiązku z dynamiczną sytuacją, przedstawiamy aktualne komunikaty oraz stanowiska Biur Podróży:

B.P. ITAKA ➡loty zawieszone do 15.04 – dla rezerwacji obejmujących wyloty do 15.04 możliwość zmiany rezerwacji, na następujących warunkach: bez zmiany ceny w obrębie tej samej imprezy np. na późniejszy termin, również z oferty Lato 2020, Zima 2020/2021 – za wyj. świąt/ferii/sylwestra. Jeśli klient będzie chciał zmienić rezerwację na inną imprezę np. inny hotel/destynację to również może to zrobić bez zmiany ceny jeśli różnica wyniesie do 10% wartości anulowanej imprezy.

B.P. RAINBOW ➡ loty zawieszone do 28.03 - Możliwość bezkosztowej zmiany rezerwacji, których start przewidziany jest do końca kwietnia. Rezerwację można zmienić na imprezy z obu sezonów: Lato 2020 oraz Zima 2020/21. Nowa impreza nie może być tańsza od pierwotnej o więcej niż 5%.

B.P. CORAL TRAVEL ➡ loty zawieszone Turcja i Egipt do 16.04.2020; Grecja do 30.04.2020 - Każdy klient z anulowanych lotów ma możliwość bezkosztowej zmiany terminu po aktualnej cenie z systemu oraz: - utrzymania ceny z pierwotnej rezerwacji (jeśli różnica w cenie pomiędzy nową a starą rezerwacją będzie niższa niż 10%) lub otrzymania zniżki 5% na nową rezerwację (jeśli różnica w cenie pomiędzy nową a starą rezerwacją będzie wyższa niż 10%) Zniżki te, ważne są do 15.04.2020. Dla klientów z anulowanych lotów, istnieje również możliwość wystawienia voucheru imiennego na wpłaconą kwotę oraz wykorzystania go na nową rezerwację w Coral Travel w sezonie 2020.

B.P EXIM TOURS ➡ loty zawieszone do 25.03. - Bezkosztowa anulacja rezerwacji obejmujących wyloty do 25.03. lub możliwość zmiany terminu. Ponadto wszelkie zapytania o zmiany w pozostałych rezerwacjach rozpatrywane są indywidualnie.

Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu pakietu osłonowego dla turystyki w dniu 18 marca br., podczas konferencji prasowej w Kancelarii Premiera. Rząd przedstawił pięć zasad działań antykryzysowych w związku z koronawirusem i jego wpływu na gospodarkę. Dla branży turystycznej, zostały wprowadzone następujące rozwiązania, istotne z punktu widzenia Klienta:

1. Ustawowe wydłużenie czasu przeznaczonego na zwrócenie klientom pieniędzy wpłaconych na wycieczki z obecnych 14 dni do 180 dni. Po tym terminie, klient odbierze swoje pieniądze, albo zgodzi się odebrać od touroperatora voucher na inną imprezę lub usługę turystyczną.

2. Wzmocnienie bezpieczeństwa dla klientów biur podróży w postaci Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego. Ministerstwo Rozwoju postuluje dofinansowanie TFG, co powinno podnieść kredyt zaufania turystów wobec biur podróży.

Biuro Podróży HERODOT | Pl. Jana Pawła II 12 | 34-100 Wadowice

[email protected]
☎ 668 237 319
☎ 604 960 556
☎ 33/82 32 053
Pozdrawiamy i prosimy o wyrozumiałość

Agent Prestiżowy

B.P. ITAKA / B.P RAINBOW


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy