reklama

Kompleksowe sprzątanie domów, firm i biur. [ACS SERVICE]

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.10.2021 16:00,
ACS SERVICE - SERWIS SPRZĄTAJĄCY
Kompleksowe sprzątanie domów, firm i biur. [ACS SERVICE]
Jeśli poszukują Państwo fachowej i doświadczonej pomocy w sprzątaniu swoich mieszkań, domów, firm czy biur polecamy naszą firmę sprzątającą. Świadczenia wykonujemy jednorazowo lub regularnie, zgodnie z ustaleniami.


Dla nowych klientów do końca roku oferujemy 20% rabatu na pierwszą usługę sprzątania i zniżkę w Aloha Glamp - 15% na wszystkie usługi.

Cena uzależniona jest od metrażu, rodzaju czyszczenia i częstotliwości zleceń.
Wszystko ustalamy telefonicznie lub osobiście podczas wyceny.

Korzystając z naszych usług masz pewność, że usługa zostanie wykonana z największą starannością, przez uśmiechnięte, godne zaufania niekarane osoby z doświadczeniem.


Sprzątanie: domów, mieszkań, firm i biur, również po remontach, budowie, mycie okien.

Obszar na którym działa nasza firma sprzątająca to Andrychów, Bielsko Biała, Wadowice, Kęty, Oświęcim, Żywiec, Sucha Beskidzka.

Wystawiamy faktury VAT.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

790 402 973

https://www.facebook.com/serviceacs
https://www.facebook.com/AlohaGlamp


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy