reklama

Kompleksowe projektowanie wnętrz [FOTO]

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.05.2022 20:30,
Sylwia Serwa - Architektura Wnętrz.
Kompleksowe projektowanie wnętrz [FOTO]

Zajmuję się kompleksowym projektowaniem wnętrz. Z przyjemnością przygotuję projekty funkcjonalnej kuchni, wygodnej sypialni oraz niesamowitego pokoju dziecięcego, w którym każda pociecha będzie się czuć niczym w swoim małym królestwie. Oferuję również zaprojektowanie pięknych łazienek, z maksymalnym wykorzystaniem pomieszczenia. Bez problemu zajmę się również projektami wnętrz budynków użyteczności publicznej. Moja oferta obejmuje także projektowanie mebli do kuchni, garderoby i łazienek. Wykonuję wizualizacje 3D oraz doradzam w zakresie aranżacji wnętrz.

Dopasowanie do potrzeb każdego klienta:

Jestem na bieżąco z najnowszymi designerskimi trendami. Dzięki temu każdy klient może liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo w zakresie nowoczesnych rozwiązań. Stawiam przede wszystkim na oryginalność – staram się, aby każde pomieszczenie miało niepowtarzalny charakter.

Fachowe doradztwo:

Doradzam przy doborze odpowiedniej kolorystyki ścian oraz rodzaju mebli, jakie mogą znaleźć się w danym pomieszczeniu. Co więcej, mogę również pomóc w wyborze oraz zakupie dodatków dekoracyjnych. Cena każdego projektu ustalana jest indywidualnie, na podstawie otrzymanych informacji (metraż pomieszczenia, zdjęcia wnętrz itd.).

Link do strony na facebooku: https://www.facebook.com/Sylwia-Serwa-Architektura-Wn%C4%99trz-111647887366319

Link do strony internetowej: https://architektwnetrz-serwa.pl/projekty-wnetrz

Sylwia Serwa Architektura Wnętrz

ul. Świerkowa 1

32-608 Osiek

nr. tel: 505482410

e-mail: [email protected]Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy