reklama
reklama

Kompleksowa Oferta Remontowa: Promocje, Dofinansowania, Montaż

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.05.2024 20:19,
Drewpol Andrychów.
Kompleksowa Oferta Remontowa: Promocje, Dofinansowania, Montaż
Oferujemy szeroki i zróżnicowany asortyment drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz okien i bram spełniających normy „czystego powietrza”. Nasza oferta obejmuje:

- Okna: PCV, aluminiowe, drewniane, dachowe
- Drzwi: zewnętrzne i wewnętrzne
- Klamki
- Bramy garażowe
- Parapety: zewnętrzne i wewnętrzne, konglomerat
- Rolety: zewnętrzne i wewnętrzne
- Moskitiery
- Lampy
- Żarówki
- Farby, kleje, pianki
- Karnisze
- Zamki, wkładki
- Systemy mocowań
- Elektronarzędzia
- Boazeria: PCV, MDF, drewniana
- Listwy wykończeniowe


Posiadamy wszystko, czego potrzebujesz podczas remontu!

**Promocje i Dofinansowania do Czystego Powietrza**

Obecnie mamy specjalne promocje na wiele naszych produktów, w tym okna, drzwi i bramy. To doskonała okazja, aby zakupić wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profili na Facebooku i Instagramie, gdzie regularnie informujemy o aktualnych promocjach.

Dodatkowo, w ramach programu „Czyste Powietrze” dostępne są dofinansowania na wymianę okien, drzwi i innych elementów wpływających na poprawę efektywności energetycznej budynków. Nasz zespół z przyjemnością pomoże w wyborze odpowiednich produktów spełniających wymagane normy, a także udzieli wsparcia przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie. Dzięki temu można znacząco obniżyć koszty inwestycji i przyczynić się do ochrony środowiska.

**Profesjonalne Doradztwo i Wyceny**

Skontaktuj się z nami:

- Telefon: 33 875 17 63
- Komórka: 692 397 284

Jeśli potrzebujesz okien, drzwi bądź bramy, z chęcią przygotujemy wycenę dostosowaną do Twoich potrzeb i budżetu. Nasze wieloletnie doświadczenie, miła i profesjonalna obsługa oraz doświadczeni montażyści pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

**Usługa Montażu**

Oferujemy również profesjonalną usługę montażu zakupionych u nas produktów. Nasz doświadczony zespół montaży zapewni, że wszystkie elementy zostaną zainstalowane zgodnie z najwyższymi standardami, co gwarantuje ich długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie.

**Zapraszamy do Skorzystania z Naszych Usług**

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty oraz obejrzenia dotychczasowych realizacji na naszej stronie na Facebooku oraz Instagramie( daj linka do insta). Dzięki naszym promocjom, wsparciu przy dofinansowaniach oraz profesjonalnej usłudze montażu, remont Twojego domu może być jeszcze prostszy i bardziej opłacalny. Czekamy na kontakt i z radością pomożemy w realizacji Twoich planów remontowych!


- artykuł sponsorowany -

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy