Kolejna spektakularna metamorfoza w Naturhouse Wadowice! Pani Lidia schudła 55 kg!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.01.2020 15:30,

Statystyczna polka zimą przybiera na wadze od 1,5 do 3 kg. Tego o sobie nie może powiedzieć Pani Lidia - bohaterka metamorfozy roku w Centrum Dietetycznym Naturhouse Wadowice. Jak tego dokonała? Poznaj jej historię.

Kolejna spektakularna metamorfoza w Naturhouse Wadowice! Pani Lidia schudła 55 kg!

Pani Lidia szczuplejsza o 55 kg ‼️

Wiek: 26 lat
Waga przed kuracją: 122 kg
Waga po kuracji: 67 kg
Czas trwania kuracji: 12 miesięcy


Pani Lidia to prawdziwa wojowniczka, która uporała się ze zbędnymi kilogramami, a jeszcze rok temu zmagała się z otyłością. Otyłość to skomplikowana choroba przewlekła - powstaje z wielu różnych przyczyn i sama nie ustępuje.Nasza bohaterka w styczniu 2019 roku miała konkretne postanowienie noworoczne! Poczuć się dobrze we własnej skórze, pozbyć się kompleksów i dolegliwości związanych z dodatkowymi kilogramami. Ta kuracja musiała zakończyć się sukcesem!

Pani Lidia została poinformowana już na samym początku, że otyłość nie tylko sama w sobie jest chorobą, ale niestety powoduje rozwój ok 50 innych schorzeń. Przez rok kuracji była co tydzień na wizycie i skrupulatnie trzymała się wszystkich zaleceń oraz diet przekazanych przez dietetyka.

Na pytanie, co było dla Pani największą motywacją w trakcie kuracji?, odpowiada: „Widoczne efekty pracy nad sobą z tygodnia na tydzień, jak i również zauważane pozytywne zmiany przez innych.”

Historia naszej bohaterki jest kolejnym przykładem, że dzięki unikatowej metodzie

Naturhouse, marzenie o szczupłej sylwetce da się spełnić!

Odchudzanie odbywa się pod czujnym okiem dietetyka Natalii Grabińskiej z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Wadowicach, przy Al. M.B. Fatimskiej 31


Naturhouse w Wadowicach skutecznie odchudza od 2010 roku a od ponad dwóch lat jest w nowej dogodniejszej lokalizacji. Pacjenci wadowickiego Centrum tylko w samym 2019 roku schudli łącznie ponad 7,5 TONY zbędnych kilogramów! Doświadczenie i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych pozwala naszym ekspertom na fachową pomoc wszystkim osobom, które do nas przychodzą. Nasi dietetycy przyjmują nie tylko pacjentów z problemami wagowymi, ale tworzą również diety dla sportowców, osób z różnymi jednostkami chorobowymi(takimi jak np. choroba Hashimoto, niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, IBS, itd…). Ponadto nasi dietetycy tj. Natalia Grabińska i Katarzyna Słupska - Szafran tworzą diety dla dzieci od 6 roku życia, oraz dla par starających się o potomstwo.


NATURHOUSE WADOWICE – lider i ekspert w reedukacji żywieniowej

Na zaufanie i profesjonalizm Naturhouse w Wadowicach pracował latami! Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Nasi eksperci dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Z Naturhouse Wadowice pokochasz siebie! Już dziś umów się na wizytę z dietetykiem i zacznij walkę o nową siebie! Pamiętaj - im wcześniej wprowadzisz prawidłowe nawyki żywieniowe, tym szybciej zobaczysz efekty!


Centrum Dietetyczne Naturhouse znajduje się w Wadowicach, przy Alei M.B. Fatimskiej 31 (50m od starej placówki). Dla Państwa wygody jako jedyni w Wadowicach jesteśmy czynni od rana do wieczora. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 736 093 908

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 21:00
Wtorek: 8:00 - 21:00
Środa: 7:00 - 20:00
Czwartek: 7:00 - 21:00
Piątek: 6:00 - 18:00
Sobota: 9:00 - 13:00 (co drugi tydzień)


Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy konkursy z fantastycznymi nagrodami:


Naturhouse Wadowice -
https://www.facebook.com/NaturhouseWadowiceZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy