Kobieto! Dzień Kobiet świętuj podwójnie!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.03.2016 15:20, REKLAMA
Każdy Polak i każda Polka wie, że 8 marca to święto, o którym nie należy zapominać. Mężczyzno, nie udawaj zaskoczonego, Dzień Kobiet jest co roku! Zajęta, zapracowana kobieto, możesz znaleźć się w krępującej sytuacji, gdy Twój luby pojawi się po tygodniach nieobecności i lekko zmęczony wręczy Ci kwiat. A Ty w praniu, prasowaniu, garach. Lepiej zapisz w komórce, że ósmego musisz być gotowa na rąk całowanie...
Kobieto! Dzień Kobiet świętuj podwójnie!

Dzień (bez) goździka

Mężczyzno, goździki to kwiaty coraz rzadsze. W dzisiejszych czasach trudno je dostać w kwiaciarni. Żaden prawdziwy Wietnamczyk w Dzień Kobiet bez goździka nie śmie się pokazać na ulicy. Problem dla innych narodowości w tym, że w Wietnamie Dzień Kobiet świętują dwa razy do roku, towar należy więc do deficytowych. Goździki definitywnie wykreśl z listy prezentów dla swojej lubej.

Nasza propozycja, nawiązująca do polskiej tradycji rajstop i  kawy parzonej - zamień kwiatki na haftki. Zainwestuj w koronki. Zrób prezent Wam obojgu i kup pięknej Pani równie piękną bieliznę a włoską awanturę zamienisz w “rzymskie wakacje”.

Jeśli o wakacjach mowa… Dałeś ciała i Dzień Kobiet uleciał Ci z pamięci? Obiecaj jej weekend w tropikach i zaproś na e-zakupy o zapachu morskiej bryzy. Niech dama wybierze bikini i poczujecie się jak duet Angeliny z Bradem. Ty na boku skorzystaj z promocji i upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu.


Bądź jak Sopfia Loren i Monica Bellucci

Kobieto, weź przykład z włoskich koleżanek! W Italii Dzień Kobiet obchodzi się hucznie. Przygotowania trwają tygodniami. Co roku każdy prawdziwy Włoch rozsypuje ulotki i okleja miasto plakatami. Żadna kobieta nie przegapi swojego święta. Dlatego tradycją stało się, że Panie wręczają prezenty sobie nawzajem. Matki córkom, córki babciom, znajome znajomym.

Wszystkie razem matki, żony i kochanki szaleją z podarkami. Dobre zwyczaje Włochów należy kopiować i… kupować. Droga Polko zapracowana! Jeżeli nie chcesz skończyć z przysłowiowym wróblem, czyli goździkiem w garści, zadbaj o siebie i swoje koleżanki. Podaruj im trochę luksusu z tiulu i satyny lub zaproś na wspólny weekend w SPA. Nie zapomnijcie o kostiumach kąpielowych! Te kupicie z bielizną w pakiecie.

 


Promocja Lorin i Excellent Beauty obowiązuje od 4.03.2016 do 14.03.2016 r. Przy zakupie kostiumu kąpielowego Lorin z kolekcji 2016 (https://sklep.lorin.eu/) otrzymujesz rabat w wysokości 50% na zakup bielizny i darmową dostawę w sklepie Excellent Beauty (https://sklep.excellentbeauty.pl/).

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy