reklama

Jedyny w Andrychowie kwiatomat

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 01.10.2021 18:25,
Ta forma zakupu pięknych kwiatów cieszy się coraz większą popularnością.
Jedyny w Andrychowie kwiatomat
Kwiatomat zlokalizowany jest przy ulicy Włókniarzy 31 w Andrychowie, obok działającej już od kilkunastu lat na rynku kwiaciarni „Ewa”. To jedyne miejsce w Andrychowie, w którym o każdej porze dnia i nocy można kupić świeże i piękne kwiaty.

Kwiatomat działa od kilku miesięcy. Klientów nie brakuje, bo wiadomo – okazje na obdarowanie kogoś kwiatami czasami pojawiają się spontanicznie. Bywa, że ktoś kupuje kwiaty nawet o pierwszej czy drugiej w nocy.

Kwiatomat w Andrychowie działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jest to urządzenie samoobsługowe, ale bardzo proste w obsłudze. Wystarczy kliknąć na terminalu numer bukietu z wystawy, a następnie zapłacić w terminalu płatniczym.

Gdyby ktoś miał problemy z obsługą lub miał jakieś szczególne zamówienie proszony jest o kontakt pod nr tel. 667-035-062Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać na terminalu numer bukietu i zapłacić kartą.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy