reklama

Jaki internet do firmy wybrać?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.09.2021 15:07,
Znajdź najszybszy internet dla swojej firmy i ciesz się wysokiej jakości połączeniem.
Jaki internet do firmy wybrać?

Prowadzenie własnej firmy wiąże się często z dużą odpowiedzialnością i wieloma decyzjami, które należy podejmować, aby cały czas rozwijać swoją działalności. Obecnie niezwykle istotne jest zapewnienie swojej firmie swobodnego dostępu do sieci, dzięki któremu możemy utrzymywać kontakty z klientami, prowadzić sprzedaż internetową oraz strony i media społecznościowe, pozwalające nam na zwiększanie swojej pozycji na rynku. Aby pomóc wszystkim szefom oraz właścicielom w rozwoju ich firm i podjęciu decyzji związanych z wyborem najlepszej sieci internetowej, stworzyliśmy specjalne pakiety, dostosowane do potrzeb rozwijających się przedsiębiorstw. Sprawdź ofertę UPC i wybierz najlepszą ofertę dla swojej firmy!

Niezawodny internet dla firm

Czym powinien wyróżniać się idealny internet dla firm? Niezależnie od tego, czy mówimy o małych, czy dużych firmach, w każdej z nich często liczy się czas podejmowanych decyzji, prędkość przesyłania danych i ważny informacji lub projektów, należy więc zadbać przede wszystkim o to, aby źródło internetu było w stanie udźwignąć ilość tych materiałów i zadań.

Dlatego wybierając internet dla swojej firmy, sięgnij po internet światłowodowy - najszybszą technologię przesyłania połączenia sieciowego. Światłowód działa dzięki technologii FTTH (z angielskiego: Fiber To The Home), czyli wykorzystuje metodę przekazywania internetu bezpośrednio z centrali operatora do domu lub firmy użytkownika. Pozwala to nie tylko na zwiększenie prędkości, lecz także niweluje ryzyko ewentualnych zakłóceń połączenia, ponieważ sygnał jest przekazywany bez zbędnych pośredników.

Internet dla firm powinien również być bezpiecznym połączeniem, chronionym przed ewentualnymi atakami cyberprzestępców, którzy mogą chcieć przejąć ważne informacje, dane firmy i jej klientów, a czasami nawet finanse danej organizacji. Brak zabezpieczeń może okazać się niezwykle szkodliwy, dlatego, wybierając operatora internetu dla firm, upewnij się, że istnieje możliwość skorzystania z autorskich zabezpieczeń przekaźnika.

Warto również sprawdzić, czy operator, z którego usług chcesz skorzystać, daje możliwość posiadania stałego adresu IP dla twojej firmy. Dzięki temu oszczędzisz sobie dodatkowych utrudnień biurokratycznych, a także będziesz mógł uruchomić stały serwer poczty elektronicznej do obsługi skrzynki mailowej oraz serwera FTP (umożliwiającego wymianę plików).

Najlepsze pakiety internetu dla firm

W UPC wszyscy przedsiębiorcy mogą znaleźć pakiet internetowy dopasowany do potrzeb swojej firmy. Wybierając ofertę UPC, decydujesz się również na najszybszy internet światłowodowy. Z jakich zestawów możesz skorzystać?

Pierwsza oferta dla firm to internet o prędkości przepływu danych o wartości 400 Mb/s. Do tej oferty dołączony jest również nowoczesny Modem Connect Box z WiFi. Drugi pakiet to 600 Mb/s z Modemem Connect Box oraz pisemną gwarancją jakości SLA 12h, która zapewnia między innymi szybką reakcję na usterki oraz gwarancję ciągłości przepływu danych.

Trzeci pakiet to 800 Mb/s, w którym obok szybkiego przepływu danych, nowoczesnego modemu pozwalającego na odbieranie sygnału sieciowego w wielu miejscach oraz pisemnej gwarancji jakości SLA 12h, klienci UPC otrzymują również Pakiet Bezpieczeństwa UPC dla pięciu urządzeń. Zostaną one objęte specjalnym oprogramowaniem antywirusowym, które pozwoli na bezpieczne prowadzenie firmy.

Najszybszą ofertą dla firm od UPC jest internet światłowodowy do 1 Gb/s, pozwalający na szybki przepływ danych. W pakiecie firmy otrzymują również pisemną gwarancję jakości SLA 6h, co oznacza szybszy czas reakcji w razie ewentualnych usterek czy problemów z połączeniem. Pakiet Bezpieczeństwa UPC dołączony do tej oferty oferuje użytkownikom korzystanie z zabezpieczeń markowych na 10 urządzeniach.

Dlaczego warto skorzystać z ofert UPC?

Oferta internetu dla firm od UPC to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa oraz szybkiego przepływu danych, lecz także możliwość skorzystania z dodatkowych opcji, które w znaczącym stopniu ułatwiają prowadzenie i rozwijanie własnej firmy. O jakich opcjach mowa?

  • Internet Backup - usługa gwarantującą nieprzerwany dostęp do sieci w Twoim biurze.
  • SLA 12h lub SLA 6h - gwarancja szybkiej reakcji ze strony operatora UPC na wszelkie zgłoszone usterki czy awarie w przepływie sygnału sieciowego. W przypadku SLA 12h czas reakcji to 12 godzin, natomiast z SLA 6h UPC ma 6 godzin na rozwiązanie zgłoszonego problemu.
  • Stały adres IP - rozwiązanie ułatwiające nie tylko prowadzenie ewidencji firmy oraz jej obecności w sieci, lecz także kontakty z klientami. To szczególnie cenna opcja w przypadku perspektywy zmiany siedziby firmy.
  • Zestaw UPC WIFI BOOSTER - możliwość skorzystania z najnowszego modemu WiFi Connect Box lub Giga Box zostaje dodatkowo uatrakcyjniona przez narzędzie WiFi Booster, czyli inteligentnej wtyczki, która wzmocni sygnał sieciowy w odległych pomieszczeniach biurowych, zapewniając stabilny internet wszystkim pracownikom.

Szybki internet dla firm od UPC to możliwość wzrostu i rozwoju z gwarancją bezpiecznego, stabilnego dostępu do internetu. Dzięki internetowi światłowodowemu i dedykowanej obsłudze UPC będziesz mieć pewność, że Twoja firma się nie zatrzyma.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy