reklama

Gorące termy w Twoim ogrodzie - brzmi kusząco, prawda?

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.01.2021 09:15,
Mobilna balia to pomysł na nudę, na zmianę planów przy złej pogodzie. To idealny pomysł na romantyczny wieczór lub imprezę z rodziną i przyjaciółmi.
Gorące termy w Twoim ogrodzie - brzmi kusząco, prawda?

Gwarantuje ona sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki swojej wielofunkcyjności w bali można zażywać kąpieli przez cały rok, w sezonie letnim jak i zimowym, w ciągu dnia i w nocy.

Kąpiel w gorącej wodzie pozwala się zrelaksować i oczyścić umysł po ciężkim tygodniu, dobrze służy zdrowiu – poprawia krążenie, przemianę materii, wygląd skóry. Z kolei kąpiel w zimnej wodzie zalecana jest po skorzystaniu np. z sauny, świetnie sprawdza się też podczas gorących letnich dni.

Proponujemy Państwu ciekawą propozycję na udany event, imprezę czy przyjęcie – wynajem mobilnej balii.

Temperatura wody w balii wynosi od 24 do 40 stopni Celsjusza, wykorzystując ją do kąpieli na gorąco. Takie temperatury działają kojąco na nasz organizm redukując napięcie mięśniowe i psychiczne oraz zmniejszając różnego rodzaju bóle.

Nasza balia wykonana jest z wkładu polipropylenowego oraz z drewna i ma średnicę 200 cm. Woda ogrzewana jest zintegrowanym piecem wewnętrznym opalanym drewnem.Jak wygląda usługa?

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować termin.

My przywozimy balię we wskazane przez klienta miejsce. Potrzebujemy przestrzeń o wymiarach minimum 5 metrów długości oraz 3 metry szerokości. Na miejscu udzielamy instrukcji. Sam nalewasz wodę, rozpalasz w piecu i zanurzasz się w gorącej kąpieli pod gwiazdami.

Ustawienie balii: ok. 20 minut

Napełnienie wodą – ok. 45 minut

Nagrzanie wody – ok. 2-2,5h

Czas nagrzania wody uzależniony jest od warunków atmosferycznych oraz temperatury wody, którą zamierzamy wlać do balii.


Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie pod numerem 739 206 209


Cennik i więcej informacji znajdą Państwo na stronie - www.alohaglamp.pl


Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku - www.facebook.com/CentrumMorsaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy