reklama

Gdzie w Małopolsce kupisz jeszcze suchy i wysokiej jakości węgiel oraz ekogroszek?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.05.2020 09:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Gdzie w Małopolsce kupisz jeszcze suchy i wysokiej jakości węgiel oraz ekogroszek?

Gdzie w Małopolsce kupisz jeszcze suchy i wysokiej jakości węgiel oraz ekogroszek?

Jak każdego roku, przełom maja i kwietnia jest dla tysięcy właścicieli nieruchomości w Polsce ostatnim momentem, w którym mogą nabyć węgiel w niższej cenie. Wraz z końcem wiosny, ceny tego surowca stopniowo wzrastają - czy w bieżącym roku będzie podobnie? Obserwując zachowanie zarówno Klientów, którzy w tym roku ewidentnie nie zwlekają z zakupem węgla, jak i polskich kopalń (przymuszonych przez pandemię do tak radykalnych kroków, jak przerwy w wydobyciu surowca) należałoby powiedzieć, że jak najbardziej… zaznaczając jednocześnie, że coraz bardziej realna staje się wizja braku dostaw polskiego surowca do składów węgla. Dla tych, którzy spóźnią się z decyzją o kupnie, jedyną alternatywą może faktycznie okazać się zakup nieznanego węgla z Kolumbii lub rosyjskiego (niemającego zbyt wielu pochlebnych recenzji) - w dodatku od niesprawdzonego sprzedawcy! Czy warto zatem dłużej zwlekać z zakupem opału? Podpowiadamy gdzie można jeszcze kupić dobry węgiel – suchy, polskiego pochodzenia.

Czy atrakcyjna cena może być priorytetem? Tak, ale wyłącznie gdy idzie ona w parze z wysoką jakością opału! Jeśli powodem niższej ceny miałoby być „niepewne” pochodzenie owego surowca, to warto się nam dobrze zastanowić nad wyborem takiej opcji... Co innego, gdy atrakcyjność ceny jest wynikiem wyboru optymalnego momentu jego nabycia - nie od dziś wiadomo, że wiosną jest najtaniej.

Jeśli interesuje Państwa wyłącznie węgiel wysokiej jakości, w przystępnej cenie, od sprawdzonego sprzedawcy i producenta ekogroszków z terenu Małopolski, to zachęcamy do wyboru oferty firmy ADAMEX, która obecnie (z uwagi na trwający stan pandemii) przyjmuje i realizuje zamówienia składane niemal wyłącznie przez telefon lub on-line (w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl). Osoby zainteresowane zakupem węgla na miejscu (w składzie węgla) przyjmowane są przez nas w Oknie Obsługi Klienta, znajdującym się tuż przy wejściu do naszego lokalu - w Podolszu, przy ul. Ekologicznej 1.

Prosimy wszystkich Klientów o przemyślane i bezpieczne zakupy, a osoby chore, czujące się gorzej, jak i te które niedawno powróciły z zagranicy, o bezwarunkowe pozostanie w domu i skorzystanie wyłącznie z opcji składania zamówień telefonicznie: (33) 877 02 82, (33) 843 60 04.

Więcej informacji zamieszczono również na naszej stronie internetowej: adamexpodolsze.pl.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy