Fundacja Promyczek. Oferty pracy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.05.2021 13:15,
OGŁOSZENIE.

Do naszego zespołu poszukujemy Fizjoterapeutę, Psychologa i Logopedę
do pracy z dziećmi.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Terapia dzieci i osób z wyzwaniami psycho-ruchowymi,

WYMAGANIA:

  • wymagane wykształcenie wyższe,

  • wymagana wysoka wrażliwość na potrzeby pacjenta,

  • prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących przepisów,

  • mile widziane kursy i szkolenia rozwijające, podnoszące kwalifikacje zawodowe,

OFERUJEMY:

  • praca w pełnym wymiarze godzin,

  • umowę o pracę,

  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.