Firma ZIEL-PLAST. Oferty pracy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.02.2022 15:30,
Ogłoszenie.

Firma ZIEL-PLAST została założona w 1999 roku i od tego momentu nieprzerwanie zajmuje się produkcją łączników do izolacji termicznej oraz innych elementów dla budownictwa z tworzywa sztucznego.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy chętnych osób do pracy.

Stanowisko: Pracownik produkcji - Operator wtryskarki / pakowacz

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie pracy wtryskarki automatycznej (nie wymagamy doświadczenia w obsłudze),

  • pakowanie wyrobów z tworzyw sztucznych do opakowań (układanie, sklejanie, etykietowanie),

  • wizualna kontrola jakości wyrobów,

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Stanowisko: Pracownik produkcji – Dział konfekcjonowania

  • pakowanie wyrobów z tworzyw sztucznych do opakowań (układanie, ważenie, sklejanie, zgrzewanie),

  • etykietowanie opakowań,

  • realizacja produkcji na podstawie planu,

Nasze wymagania:

  • sumienność i dokładność,

  • dbałość o powierzony sprzęt,

  • gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00).

Oferujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie,

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • swobodną atmosferę w zgranym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • premie świąteczne.

Miejsce pracy: Bulowice

Oferta skierowana jest do osób szukających stałego zatrudnienia.

Prosimy kierować CV na adres: [email protected]

lub wysłać w wiadomości na naszym fanpage'u ZIEL-PLAST

lub do siedziby firmy pod adresem:

ZIEL-PLAST Sp. J.

32-652 Bulowice
ul. Zamkowa 28

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 8:00-16:00

Więcej informacji pod numerem: 33 845 52 69 lub 609 480 271

W CV prosimy zamieścić klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

News will be here