Firma STIMA. Zamów maseczki przez internet

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 31.03.2020 13:20,
Firma STIMA. Zamów maseczki przez internet
Produkowane przez firmę STIMA maseczki ochronne są dedykowane nie tylko personelowi medycznemu, lecz także osobom, które chcą uchronić się przed drobnoustrojami w pracy, bądź w przestrzeni publicznej. Jednorazowe maseczki ochronne dokładnie otulają twarz, a wszyte w nie gumki gwarantują wysoką stabilność.

Dzięki temu, że maseczki ochronne stworzone zostały z włókniny przyjaznej człowiekowi (STANDARD 100 by OEKO-TEX ® - Produkty, którym przyznano ten certyfikat są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka oraz negatywny wpływ na środowisko m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Materiały bada się zarówno pod kątem braku toksycznych związków jak i limitów na obecność substancji dozwolonych) nie uczulają, nie utrudniają swobodnego oddychania i mówienia.

Maseczka trójwarstwowa z włókniny polipropylenowej
- Grubość warstw: 23g/m2 + 23g/m2 + 23g/m2
- Zakładana na dwie gumki zamocowane na bokach
- Pakowana po 10 lub 25 szt.
- Kolor biały
- Produkt niejałowy
- Produkt jednorazowego użytku
- Zastosowanie: ochrona przed zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową

Więcej informacji i zamawianie na stronie http://stima-maseczki.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy