Firma Ogniochron. Nowa oferta pracy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.04.2021 07:30,
OGŁOSZENIE.

KZWM OGNIOCHRON S.A.

z siedzibą w Andrychowie

w związku z rozwojem działu eksportu

poszukuje pracownika na stanowisko

SPECJALISTA ds. EKSPORTU

Miejsce pracy: Andrychów/ Małopolska

Wymagania:

  • płynna znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY (znajomość j. niemieckiego lub innych języków będzie dodatkowym atutem)

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • wykształcenie wyższe lub średnie

  • predyspozycje do pracy w handlu (komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów, pracy w zespole, realizowanie wyznaczonych celów, dobra organizacja powierzonych zadań)

  • doświadczenie handlowe na stanowisku związanym z obsługą klienta i sprzedażą mile widziane

  • prawo jazdy kat.B

Zadania:

  • Bieżąca obsługa administracyjna procesów eksportowych

  • Obsługa i realizacja zamówień handlowych

  • Współpraca z innymi działami firmy

  • Organizacja logistyki

  • Udział w targach branżowych

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dużej, rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów pracy

  • Pracę w zaangażowanym zespole

  • Szkolenia

  • Narzędzia niezbędne do pracy

Informacje o pracodawcy: www.ogniochron.eu

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.