reklama
reklama

Firma Dom-Kompleksowo z nową siedzibą w sąsiedztwie Galerii Andrychów!

Artykuły sponsorowane, Gospodarka, Wiadomości, 20.06.2022 07:45,
Nowy salon sprzedaży firmy Dom-Kompleksowo – zapraszamy!
Firma Dom-Kompleksowo z nową siedzibą w sąsiedztwie Galerii Andrychów!
Zeszłoroczny jak i obecny rok jest czasem wielu przełomowych zmian w życiu naszej firmy, zaś owocnym tego zwieńczeniem jest nowy salon sprzedaży przy ulicy Biała Droga w Wieprzu, do którego przeprowadziliśmy się w maju br.

Przestronne pomieszczenia, otoczenie zieleni i przyjazna architektura wnętrza sprzyjają obsłudze klientów, komunikacji i współpracy – wartościom, którymi kierujemy się na co dzień.

Jako lokalny lider sprzedaży i montażu stolarki okiennej, rolet, drzwi i bram garażowych, wykonaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat usługę montażu stolarki budowlanej dla ponad 2 tys. indywidualnych klientów.

Jako firma stawiamy na wykwalifikowany zespół, dzięki czemu pracuje u nas wielu specjalistów. Każdy z nich stanowi niezwykle ważną część naszej załogi.

Nasze dotychczasowe biuro przy ulicy Krakowskiej w Andrychowie darzymy dużym sentymentem, dlatego postanowiliśmy nie rezygnować z jego dalszego prowadzenia.

Dziękujemy wszystkim Pracownikom i Klientom za ten wspólny sukces i krok milowy w rozwoju firmy.


Autor: Dom-Kompleksowo
www.dom-kompleksowo.plARTYKUŁ SPONSROWANY
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy