reklama

Duuużo ciepła… i prezentów… od firmy ADAMEX

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.12.2021 11:55,
W tym roku zima – taka z mrozem w ciągu dnia i opadami śniegu – nadeszła wraz z jej astronomicznym początkiem.
Duuużo ciepła… i prezentów… od firmy ADAMEX

Dla miłośników białych i mroźnych Świąt Bożego Narodzenia to z pewnością bardzo dobra wiadomość. Raczej odmiennego zdania będą Ci, którzy ogrzewają swój dom węglem i przeczuwają już, że zakupiony przez nich opał skończy się wcześniej niż to zakładali. Niestety, jeśli taka pogoda zostanie z nami do końca roku, po 1 stycznia o węgiel może być jeszcze trudniej niż obecnie, a jego cena wzrośnie. Chciałbyś tego uniknąć? Firma ADAMEX radzi, aby jeszcze w starym roku zakupić węgiel. Póki co jego cena w naszym składzie opału utrzymuje się na stabilnym poziomie, a większość z oferowanych na co dzień sortymentów jest dostępna.

- Niepokojąco brzmią zapowiedzi kolejnych, bardzo dużych podwyżek cen energii tj. gazu i prądu – zaraz po Nowym Roku. Czy ta rosnąca od jesieni spirala cen energii po raz kolejny spowoduje także wzrost cen węgla? Tego nie można wykluczyć… Zwłaszcza, że dostępność „czarnego surowca” jest w wielu miejscach nadal ograniczona, a sytuacja branży górniczej coraz mniej optymistyczna – podkreśla jeden z pracowników składu węgla ADAMEX z Podolsza.

A co z produktami konfekcjonowanymi? Obecnie z ekogroszków dostępny jest tylkoSTRONG®. W ofercie sprzedaży mamy też polski węgiel o granulacji orzecha (w workach 25 kg). Ilości obu sortymentów kurczą się jednak w bardzo szybkim tempie, zatem nie warto zwlekać z decyzją o ich zakupie.

Zachęcamy wszystkich do wyboru naszej oferty – zwłaszcza, że w ramach promocji świątecznej nasi Klienci otrzymują od nas upominki firmowe, w tym kalendarze na rok 2022. Aktualny cennik opału można odnaleźć na stronie internetowej: adamexpodolsze.pl. Zapraszamy serdecznie.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, firma ADAMEX życzy Państwu zdrowych, pełnych ciepła i spokoju Świąt Bożego Narodzenia, nigdy nie gasnącego optymizmu i nadziei na lepsze jutro, oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2022 Roku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy