reklama

Dotacje unijne – ruszają wakacyjne punkty informacyjne

, Artykuły sponsorowane, Gospodarka, Wiadomości, 19.07.2021 11:10, OGŁOSZENIE
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie ze specjalistami z Centrum Informacyjnego Fundusze Europejskie w Małopolsce uruchamia wakacyjne punkty informacyjne we wszystkich powiatach naszego województwa.
Dotacje unijne – ruszają wakacyjne punkty informacyjne

Osoby zainteresowane pozyskaniem pieniędzy m.in. na założenie firmy czy tworzenie dodatkowych miejsc w żłobkach, zapraszamy w najbliższą środę, 21 lipca do Starostwa Powiatowego w Wadowicach.

- W punktach będzie można uzyskać w informacje o aktualnych projektach realizowanych przez WUP w Krakowie dla osób pracujących, w tym także adresowanych do osób z wyższym wykształceniem oraz powracających z zagranicy - mówi wicemarszałek Małopolski Tomasz Urynowicz.

Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Centrum Informacyjnego Fundusze Europejskie w Małopolsce będą udzielać informacji, kto i w jakim zakresie może otrzymać wsparcie finansowe na:

  • szkolenia informatyczne, językowe, prawo jazdy oraz szkolenia zawodowe,

  • założenie firmy,

  • rozwój działalności gospodarczej,

  • tworzenie dodatkowych miejsc w żłobkach i klubach malucha.

Zapraszamy w dniu 21 lipca br. w godzinach 9.00-14.00 do Starostwa Powiatowego w Wadowicach, ul. Mickiewicza 24b (I piętro - sala sesyjna). Więcej informacji w materiale filmowym


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy