reklama

Dlaczego uczelnia zawodowa to dobry wybór?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.07.2022 12:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dlaczego uczelnia zawodowa to dobry wybór?

Dlaczego uczelnia zawodowa to dobry wybór?

W dzisiejszych czasach wykształcenie praktyczne jest podstawą do osiągnięcia wymarzonej kariery zawodowej. Pracodawcom zależy na ludziach posiadających wysoko rozwinięte kompetencje twarde. W nowoczesnym kształceniu jest więc niezwykle istotne, aby obok równoczesnego zdobywania wiedzy merytorycznej zdobywać doświadczenie i umiejętności praktyczne, które przygotowują do wejścia na obecny rynek pracy.

Wybierając studia praktyczne w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, jedynej publicznej uczelni zawodowej w Małopolsce Zachodniej zyskuje się umiejętności i kwalifikacje, które czynią atrakcyjnym na rynku pracy i dają gwarancję zatrudnienia w wymarzonym zawodzie.

Dzięki współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym, oświęcimska Uczelnia oferuje program studiów dostosowany do trendów panujących na lokalnym rynku pracy.

Bogata baza porozumień o współpracy z przedsiębiorstwami, instytucjami oraz organizacjami, zapewnia łatwy dostęp do praktyk oraz staży zarówno w kraju, jak i za granicą, dając tym samym możliwość swoim studentom zdobycia cennego doświadczenia zawodowego już podczas studiów, a także nawiązania relacji z przyszłymi pracodawcami.

Oferowane przez MUP Oświęcim studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie gwarantują studentom zdobycie specjalistycznego wykształcenia w ramach licznych wyjazdów studyjnych, zajęć praktycznych w terenie i laboratoriów. Pozyskane tak umiejętności przyczyniają się do zdobycia prestiżowego zawodu, zgodnego z aspiracjami i ambicjami młodych ludzi.

Oświęcimska Uczelnia kształci na wielu kierunkach z dziedzin nauk medycznych, inżynieryjno-technicznych, humanistycznych oraz społecznych, w formie stacjonarnej, całkowicie bezpłatnej, a także niestacjonarnej – w atrakcyjnych cenach.

Zajęcia w Małopolskiej Uczelni Państwowej realizowane są w nowoczesnych salach wykładowych, symulacyjnych i pracowniach kształcenia praktycznego. Baza dydaktyczna wyposażona jest w specjalistyczne urządzenia i oprogramowania. Od roku akademickiego 2022/2023 do użytku zostanie oddany trzeci budynek o pow. blisko 9 tys. m2, w którym znajdzie się Centrum Kształcenia Inżynieryjnego i Medycznego, bogato wyposażona biblioteka, a także Akademickie Liceum Ogólnokształcące.

Uczelnia korzysta z programu Erasmus+, który umożliwia studia na zagranicznych uczelniach partnerskich oraz zdobycie doświadczenia zawodowego w międzynarodowym otoczeniu.

Absolwenci MUP Oświęcim bez trudu znajdują pracę w zawodzie, nawet jeszcze przed ukończeniem studiów! Wysokie zatrudnienie osób z dyplomem oświęcimskiej uczelni potwierdza znalezienie się uczelni w latach 2019 - 2022 w elitarnym gronie 15 publicznych uczelni zawodowych, które w ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Edukacji i Nauki pn. „Dydaktyczna Inicjatywa Doskonałości” otrzymały premię finansową za najlepsze osiągnięcia, jeśli chodzi o zawodowe losy swoich absolwentów, określane na podstawie wskaźników z systemu Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA).


Studiuj w Małopolskiej Uczelni Państwowej w Oświęcimiu!

Rekrutacja elektroniczna na studia w roku akademickim 2022/2023 trwa do 25 lipca 2022 r.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej:

www.uczelniaoswiecim.edu.pl/rekrutacja/
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy