reklama

Dieta dobrana indywidualnie, kluczem do sukcesu

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.01.2020 14:45, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dobra dieta powinna być dobrana pod względem efektów jakie ma przynieść, czasu
i budżetu jaki chce się na nią przeznaczyć. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt indywidualnych upodobań smakowych.
Dieta dobrana indywidualnie, kluczem do sukcesu

Już dziś zawalcz o idealną sylwetkę – schudnij z Pomocą Dietetyka!

Poradnia dietetyczna pomaga zarówno osobom, które chcą schudnąć, ale także tym, które muszą stosować odpowiednią dietę ze względu na występujące schorzenia. Zadaniem dietetyka jest pokazać pacjentowi jak w łatwy i smaczny sposób zmienić swój sposób odżywiania.

Specjalista wykona szereg badań antropometrycznych, wykazujących m.in. poziom tkanki tłuszczowej
i zgromadzonej w organizmie wody. Na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego otrzymamy spersonalizowaną dietę dobraną do naszego organizmu. Indywidualny, opracowany przez dietetyka plan żywieniowy, kontrolowany regularnymi wizytami, to recepta na smukłą sylwetkę oraz poprawę stanu zdrowia.Podczas zimy bardzo często przybieramy na wadze i chcemy jak najszybciej pozbyć się zbędnych kilogramów, często sięgając po modne diety, które w krótkim czasie mają nam przynieść oszałamiające efekty. Nie warto podejmować takie eksperymenty, ponieważ szybciej nam zaszkodzą niż pomogą i spowolnią metabolizm. Każda dieta powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb organizmu, dlatego tak bardzo zachęcamy do wizyty u specjalisty.

"Pokażę ci, że zdrowa dieta może być symfonią smaków. Nie musisz głodować, ani łykać suplementów diety. Być może stosowałeś w swoim życiu wiele różnych niskokalorycznych diet, które zawsze kończyły się efektem jojo. Już wiesz, że to droga donikąd. Z moją pomocą przejdziesz prostą i jasną ścieżką ku zdrowiu i pięknej sylwetce."Możliwość umówienia:

• wizyty w gabinecie (Ośrodek Zdrowia w Wieprzu)

• wizyty domowej

• współpracy on-line.


Więcej informacji odnośnie oferty czy cennika znajduje się na mojej stronie internetowej: www.dietetykandrychow.pl


Zapraszam do kontaktu.

Rejestracja telefoniczna: 880 196 649

Rejestracja on line: [email protected]


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy