reklama

Darmowy prąd i ogrzewanie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.02.2020 07:00,
.
Darmowy prąd i ogrzewanie
"Darmowy prąd i ogrzewanie ze słońca! Zainwestuj w instalacje fotowoltaiczną, odbierz 5000 zł dotacji i ciesz się brakiem rachunków za energię elektryczną!!! Zmień systemy grzewcze na te korzystne dla środowiska, bądź eko i korzystaj ze źródeł odnawialnych oszczędzając swoje pieniądze!!!"

TS Energy zaprasza do kontaktu! Zobacz jakie to proste. Już dziś umów się na darmową wycenę instalacji fotowoltaicznej. Nasi specjaliści przyjadą na miejsce, dokonają audytu budynku oraz sporządzą kosztorys. Zobacz jak z naszą pomocą zyskasz darmową energię, oraz zapewnisz swojej rodzinie spokojną przyszłość i czyste powietrze! Dodatkowo do naszego asortymentu wprowadziliśmy kable, maty i folie grzewcze ogrzewania podłogowego, oraz elektryczne piece indukcyjne. Ich współpraca z fotowoltaiką to totalne pozbycie się kosztów za prąd i ogrzewanie, czyli dom bez kosztów eksploatacyjnych!

Gwarancja na panele fotowoltaiczne wynosi 25 lat oraz 20 lat gwarancji na nasze systemy grzewcze których żywotność wynosi aż 50 lat bez zmian w wydajności ich pracy! Lokalna firma z referencjami od zadowolonych klientów! Zaufało nam już 250 rodzin!!! Czytaj poniżej...


Dzięki programowi Mój prąd coraz większa liczba osób decyduje się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Dotacja 5000zł zachęca do inwestycji w ogniwa słoneczne, a sam czas zwrotu inwestycji wraz z dotacją kształtuje się na poziomie nawet 6 lat. Kliknij w link by zapoznać się ze szczegółami programu "Mój prąd" http://nfosigw.gov.pl/moj-prad/nabor-2019/

Jak wiadomo prąd drożeje i będzie drożał, a od jego opłacania i podwyżek cen nigdy się nie uwolnimy. Dlatego inwestycja w system fotowoltaiczny jest wyjściem na przeciw ciągłym obawą o wysokie rachunki za energię elektryczną. Dzięki systemowi fotowoltaicznemu pozyskujemy prąd z promieniowania słonecznego który wykorzystać możemy nie tylko na zaopatrywanie w energię urządzeń elektrycznych codziennego użytku, ale również grzania wody, czy ogrzewania w współpracy z nowoczesnymi systemami grzewczymi o których przeczytasz poniżej. Energia produkowana jest przez cały rok. Energii nie musimy magazynować gdyż robi to za nas zakład energetyczny dzięki czemu z wyprodukowanej energii w słoneczny dzień możemy korzystać również w nocy czy zimie.

Cały przebieg procesu instalacji od początku do końca jest bardzo prosty. Po audycie budynku, oraz analizie zużycia energii elektrycznej dobieramy moc instalacji która spełni swoje zadanie w gospodarstwie domowym. Następnie po ustaleniu warunków montażowych dokonujemy montażu instalacji który zwykle trwa 1-2 dni. Po wykonaniu instalacji kompletujemy dokumenty i wysyłamy do zakładu energetycznego który do 30 dni ma obowiązek wymiany licznika na dwukierunkowy. Po wymianie licznika instalacja zostaje uruchamiana i od tego momentu nasza mała elektrownia rozpoczyna długoletnią pracę na minimum 25 lat. Nam zostaje tylko wypełnienie wniosku o dotacje i oczekiwania na uzyskanie środków na konto.

W jaki sposób dodatkowo wykorzystać wyprodukowaną energię?


Kolejnym krokiem do oszczędności jest wymiana źródła ciepła. Nasza firma znajdzie rozwiązanie dla każdego domu oraz każdego rodzaju instalacji.
Jednym z systemów jest podłogowe ogrzewanie matami, foliami oraz kablami grzewczymi. Rozwiązanie to preferuje się w większości dla nowych domów gdzie przy jego budowie oszczędzamy nie ponosząc kosztów za:

1. Koszty przyłącza gazowego,
2. Kosztach związanych z grzejnikami, podłogówką,
3. Kosztami związanymi z kominami,
4. Kosztami budowy kotłowni lub wykorzystaniu jej na inne pomieszczenie.

Z instalacji elektrycznego ogrzewania podłogowego możemy korzystać poprzez ogrzewanie akumulacyjne korzystając z tańszej taryfy cen prądu lub ogrzewania bezpośredniego czyli całodobowego. Instalacja sama w sobie jest bardzo tania a charakteryzuje ją wysoka wydajność, jej koszty eksploatacji równe zero, poprzez 25 letnią gwarancję, żywotność 50 lat oraz brak wymaganych przeglądów.

Kolejnym sposobem na tanie ogrzewanie jest montaż elektrycznego kotła indukcyjnego. Kotły takie preferuje się zarówno dla domów nowych jak i tych ze starszą datą budowy. Instalacja jej jest bardzo prosta a wydajność pracy przez cały okres żywotności jest taka sama. Co idzie za zmianą tradycyjnego kotła na kocioł indukcyjny?

1. Niższe koszta za ogrzewanie,

2. W połączeniu z fotowoltaiką brak kosztów ogrzewania,

3. Bezobsługowość,

4. 20 letnia gwarancja na kocioł,

5. 50 letnia żywotność kotła,

6. Sprawność kotła 98% przez cały okres eksploatacji,

Jak widać jest wiele plusów ogrzewania piecem indukcyjnym, dlaczego więc nadal chodzą mity że ogrzewanie prądem jest najdroższe? Powodem są wysokie ceny energii elektrycznej. Dlatego też ogrzewanie elektryczne najlepiej łączyć z systemem fotowoltaicznym oraz wybrać taryfę G12 która pozwoli nam w przypadku wykorzystania wszystkich zasobów wyprodukowanej energii odnawialnej, korzystać z taniego prądu w godzinach nocnych w których nagrzejemy zasobniki ciepła a w ciągu dnia wykorzystamy zakumulowaną energię cieplną.

Mamy nadzieję że zainteresował Cię nasz artykuł, jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat systemu fotowoltaicznego oraz nowoczesnych systemów grzewczych to zapraszamy do naszych pozostałych artykułów oraz odwiedzenia naszej strony internetowej do których link znajdziesz poniżej.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy