Dąbie Plaza Kraków - sprzedaż lokali użytkowych przy ulicy Dąbskiej

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.10.2018 14:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dąbie Plaza to rozpoczęta w 2018 roku, nowa inwestycja w Krakowie. Obejmuje lokale zarówno mieszkalne, jak i usługowe. Przedsięwzięcie realizowane jest niedalekiej odległości od centrum Krakowa, przy zadbanej ulicy Dąbskiej 11. Budrem pragnie poinformować, że sprzedaż lokali przynależnych do Dąbie Plaza wciąż trwa.
Dąbie Plaza Kraków - sprzedaż lokali użytkowych przy ulicy Dąbskiej

Kompleks obejmuje rozbudowaną część mieszkaniową w formie budynku liczącego sześć kondygnacji, a także część usługową z lokalami użytkowymi - zajmującymi łącznie pięć kondygnacji. Obiekt posiada również dwupoziomowy, podziemny garaż. Oferujący najlepsze nieruchomości Kraków to miasto, w którym warto osiedlić się jeszcze dzisiaj.

Nieruchomości w Krakowie - doskonała lokalizacja

Dąbie Plaza to obiekt doskonale skomunikowany z całym Krakowem. Inwestycja zlokalizowana jest pomiędzy dwoma bardzo ważnymi arteriami miejskimi - ulicą Mogilską oraz Aleją Pokoju. W okolicy znaleźć można wiele przystanków autobusowych i tramwajowych, a także szereg doskonale rozłożonych węzłów komunikacyjnych. Tak atrakcyjne położenie pozwala mieszkańcom na błyskawiczne i bezproblemowe przedostanie się do centrum, a także wielu innych części miasta.
Mieszkania i lokale usługowe Dąbie Plaza to doskonała propozycja dla osób, które pragną prowadzić w Krakowie interesujące życie lub rozkręcić własny biznes. Inwestycja zostanie oddana lokatorom do użytku w czwartym kwartale 2019 roku.

Lokale użytkowe - bezpiecznie i komfortowo

Dąbie Plaza to nowoczesna inwestycja, która zaprojektowana została z myślą o zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Obiekt korzysta z szeregu innowacyjnych rozwiązań, które znacząco podnoszą ogólny komfort zarówno stałych lokatorów, jak i pracowników oraz klientów. Nad kompleksem przez całą dobę czuwał będzie monitoring, a poszczególne mieszkania i lokale użytkowe wyposażone zostaną w niezwykle odporne drzwi antywłamaniowe klasy C. Dąbie Plaza wyróżniać będzie się również nowoczesnym systemem zasilania awaryjnego oraz sygnalizacji pożaru, detektorem spalin w garażu oraz całkowicie mechaniczną wentylacją. Oferujący nowoczesne lokale usługowe Kraków to miasto, w którym wciąż jeszcze nabyć można bezpieczny i komfortowy lokal użytkowy na Dąbskiej 11 od dewelopera Budrem.

Lokale usługowe - bogata infrastruktura

W dziedzinie takiej, jak lokale użytkowe Kraków może zagwarantować dostęp do niezwykle bogatej infrastruktury. Inwestycja Dąbie Plaza zlokalizowana została w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta. Miejsce to bogate jest w szereg niezwykle interesujących obiektów o charakterze rekreacyjnym. Obiekt położony został w niedalekiej odległości od hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena kraków oraz Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego Expo-Kraków. W okolicy znaleźć można również kina (włącznie z IMAX), kluby fitness, restauracje, kawiarnie, szkoły tańca czy nowoczesne centra handlowe - M1 oraz Plaza. Niedaleko zlokalizowany został jeden z najlepszych Krakowskich hoteli - Hilton. W sąsiedztwie obiektu znajdują się ponadto rozległe tereny zielone Parku Lotników Polskich.ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy