reklama

Czy wiesz, że w Zatorze produkują Pieluszki Wielorazowe?

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.02.2020 16:30,
Czy wiesz, że w Zatorze produkują Pieluszki Wielorazowe?

Firma Mommy Mouse to polski producent prostych w użytkowaniu, mięciutkich i chłonnych pieluszek, wkładów pieluszkowych dedykowanych dla różnych etapów rozwojowych dziecka oraz akcesoriów wielokrotnego użytku.


Pieluszki szyjemy we własnym zakładzie w Polsce – w miejscu, w którym zwraca się szczególną uwagę na aspekty ekologiczne i ochronę przyrody – Zator, Dolina Karpia – rejon, które należy do obszaru Natura 2000. Ekologiczny sposób na życie mamy w NATURZE, dlatego dzielimy się tą pasją proponując śliczne, zdrowe dla dzieci i ekologiczne pieluszki.Do produkcji wszystkich artykułów systemu pieluchowania dzieci i niemowląt używane są wyłącznie materiały posiadające certyfikat Oeko – Tex Standard 100.
Bogaty asortyment pieluszek oraz wkładów chłonnych i akcesoriów wielorazowych zadowoli nawet najbardziej wymagających rodziców i zaspokoi potrzeby wszystkich dzieci.

Zapraszamy na www.mommymouse.com.pl do zapoznania się z asortymentem oraz walorami naszych pieluszek.

Plac Kościuszki 7, 32-640 Zator
Tel. 570 008 155Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy