Coś, czego w życiu warto chociaż raz doświadczyć. Coś dla Duszy i Ciała

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.08.2019 15:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zobaczcie propozycję mobilnego SPA - Holistic SPA Therapy.
Coś, czego w życiu warto chociaż raz doświadczyć. Coś dla Duszy i Ciała
M A S A Ż

Masaż można porównać do pełnego harmonii tańca, którego rytm wybija serce, a dusza tworzy niejako choreografie. Masaż jest rajem dla zmysłów, gdyż daje odczucia zupełnie inne od tak dobrze znanych nam form czułości. Masaż przywraca nam równowagę i zapewnia wewnętrzną harmonię.

Masaż jest najlepszym lekiem. Naturalnym. Łatwo-dostępnym. Skutecznym. Lekiem dla duszy i ciała.

Wiemy, że dusza, umysł i ciało tworzą jedność. Kiedy choruje ciało, chorują pozostałe elementy i odwrotnie. Najważniejsza jest równowaga, którą niestety zaburzają spięcia w ciele. Blokują dopływ krwi-energii do pozostałych tkanek. Człowiek jest zmęczony, obolały, słaby. Stres nas zabija. Dzisiejsze tempo życia jest szalone i nikt nie jest w stanie temu sprostać. Zaczynają się różne dolegliwości i coraz częściej choroby psychosomatyczne czyli właśnie te spowodowane stresem, bo ten- wszechobecny wpływa na każdy aspekt naszego życia, niszczy nas od środka, a skutkiem tego jest gorsza wydajność naszego organizmu.


Rodzajów i metod wykonania masażu jest multum i jestem przekonana, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wiem jednak, że nie jest łatwo poruszać się nowym w tym temacie osobom pośród dżungli różnorakich ofert zabiegów i masaży SPA. To co chciałabym Wam polecić, a zarazem jest moją pasją to masaże sportowe, masaże modelujące sylwetkę czyli wyszczuplająco - antycellulitowe, a także masaże relaksujące.

Są to całkowite skrajności w odczuciach i intensywności.

Masaże sportowe i modelujące sylwetkę to hardcore dla ciała. Ból i siniaki to ich nieodłączni towarzysze, ale te efeeeeeeeeeekty!!!!!

Dlaczego warto tak cierpieć - rozumie każdy sportowiec, który po intensywnym wysiłku fizycznym w końcu doznał ukojenia i rozluźnienia swoich mięśni, a także wiedzą o tym wszystkie Panie, które miały możliwość testować na sobie jak wspaniale ujędrniają się i podnoszą pośladki, uda stają się smukłe po modelującym masażu.


Masaże relaksujące, zazwyczaj obejmują plecy lub całe ciało. Mogą być wykonane na twarzy i karku. Rozluźniają, dodają energii i przywracają harmonię. Klimat podczas masażu czyli relaksująca muzyka, świece, dotyk oraz spokój, wszystko to sprawia, że masaż jest odskocznią od codziennego zgiełku, gdzie w końcu można odpocząć.

Masować może każdy.... kto to czuje. Czuć oznacza przełamać się w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem. Czuć znaczy chcieć pomóc. Czuć to oddać komuś cząstkę samego siebie. Bo masaż to obdarowywanie kogoś. To ofiarowanie komuś swojej energii. Masowanie to praca fizyczna, wcale nie łatwa, ale piękna i wdzięczna, a co najważniejsze - satysfakcjonująca, bo to praca z drugim człowiekiem.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mojego mobilnego SPA - Holistic SPA Therapy https://www.facebook.com/HSTterapiaSPA/
oraz na stronę internetową www.holisticspatherapy.pl

W ofercie szeroki wybór masaży, zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz, a także zabiegów kosmetycznych :)

Judyta Dubanowicz
(Absolwentka Krakowskiego AWF, dyplomowany Terapeuta SPA z 11-letnim doświadczeniem zdobywanym zarówno w najlepszych hotelach w Polsce jak i na Gibraltarze, w Hiszpanii, Anglii i Norwegii)Zdjęcia: Monika Wiktor
Modelka: Anna Socała Model: Franek Dubaniowski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy