reklama

Centrum Medyczne „Kącik” w Andrychowie. Wybierz swojego specjalistę

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.11.2021 17:00,
Centrum Medyczne „Kącik” działa nieprzerwanie od ponad 25 lat, zapewniając profesjonalną, kompleksową opiekę medyczną, diagnostykę i leczenie.
Centrum Medyczne „Kącik” w Andrychowie. Wybierz swojego specjalistę

Lekarze specjaliści i personel administracji dokładają wszelkich starań, aby wizyta w centrum przebiegła w przyjaznej atmosferze.

Nasza placówka cały czas rozbudowuje swoją ofertę i wachlarz usług. Obecnie oferujemy Państwu konsultacje lekarskie w 25 poradniach u 33 lekarzy specjalistów. Są to:

poradnia chirurgii naczyniowej

poradnia ginekologiczno-położnicza

poradnia otolaryngologiczna

poradnia chirurgii ogólnej

poradnia ginekologii onkologicznej

poradnia pediatryczna

poradnia chirurgii onkologicznej

poradnia internistyczna

poradnia proktologiczna

poradnia chorób naczyń

poradnia kardiologiczna

poradnia pulmonologiczna

poradnia dermatologiczna

poradnia nefrologiczna

poradnia radiologiczna (badania USG)

poradnia diabetologiczna

poradnia neurochirurgiczna

poradnia reumatologiczna

poradnia endokrynologiczna

poradnia neurologiczna

poradnia urologiczna

poradnia geriatryczna

poradnia ortopedyczna

poradnia zdrowia psychicznegopracownia EMG

Chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na kilka z wymienionych wyżej poradni.

W najbliższą sobotę, t.j. 13.11 wznawia swoje funkcjonowanie poradnia pediatryczna. Lek. Natalia Mołdawska-Koperska oraz lek. Katarzyna Nycz przyjmować będą małych pacjentów na zmianę, w każdą sobotę od godz. 10:00, po wcześniejszej rejestracji.

Od kilku miesięcy w ramach poradni pulmonologicznej, obok Pani doktor Marzanny Sumper, przyjmuje

w naszej przychodni nowy specjalista, lek. Daria Taracha-Guz. Pani doktor pracuje na co dzień w Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej. W Kąciku przyjmuje 2 razy w miesiącu. Terminy są ustalane na bieżąco.


Poradnia reumatologiczna również powiększa się o nowego specjalistę. Obok lek. Elżbiety Ring, swoją pracę rozpoczyna lek. Beata Słanek-Lekston, specjalista chorób wewnętrznych, geriatrii oraz reumatologii. Obie panie doktor pracują w Śląskim Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności w Ustroniu.

Pani doktor Beata Słanek-Lekston przyjmować będzie pacjentów również w ramach nowo otwartej poradni geriatrycznej.


Nowością w Centrum Medycznym 'Kącik' jest także poradnia zdrowia psychicznego. W jej ramach konsultacji psychiatrycznych udziela lek. Tomasz Indyka, a konsultacji psychologicznych i psychoterapeutycznych

mgr Antonina Koczur. Oboje pracują m. in. w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie, a więcej informacji na temat zakresu konsultacji można znaleźć na naszej stronie internetowej www.cmkacik.pl


W ramach poradni internistycznej konsultacji udziela m. in. lek. Wojciech Habelak. Pan doktor zajmuje się również badaniem kierowców i kandydatów na kierowców wszystkich kategorii.

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę również na działającą w centrum poradnię neurologiczną, w której przyjmuje lek. Joanna Okrzesik, która na co dzień pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej oraz lek. Sebastian Mucha, wykonujący badania elektroneurografii (ENG) i elektromiografii (EMG), w tym m.in. badania w kierunku zespołu cieśni kanału nadgarstka.


Współpracę z Centrum Medycznym Kącik kontynuują dr n. med. Tomas Nytra, specjalista neurochirurgii

oraz lek. Tomasz Wądek, specjalista ortopeda-traumatolog. Doktor T. Nytra zajmuje się leczeniem chirurgicznym schorzeń układu nerwowego i nerwów obwodowych oraz chirurgią kręgosłupa, natomiast doktor T. Wądek specjalizuje się w spondyloortopedii - czyli schorzeniach, urazach i chirurgii kręgosłupa.


W najbliższym czasie, wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów, uruchamiamy badania spirometryczne oraz gabinet zabiegowy chirurga onkologicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług medycznych dostępnych w Centrum Medycznym 'Kącik', którą mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej www.cmkacik.pl wraz z informacjami o poszczególnych lekarzach specjalistach.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzają Państwo naszą przychodnię.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy