reklama

CATERING ŚWIĄTECZNY RAZEM Z CATERING ANDRYCHÓW

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.12.2021 13:40,
CATERING ANDRYCHÓW przyjmuje już zamówienia na święta i Sylwestra.
CATERING ŚWIĄTECZNY RAZEM Z CATERING ANDRYCHÓW

IDĄ ŚWIĘTA!

Święta już niebawem, chcielibyśmy z tej okazji przypomnieć o możliwości zamówienia cateringu Wigilijno – Bożonarodzeniowego w firmie CATERING ANDRYCHÓW. Wszystkich istotnych informacji uzyskacie pod numerami 537 488 135 oraz 796 470 404. Warto też zaglądnąć na stronę www.catering-andrychow.pl oraz na facebook https://www.facebook.com/cateringandrychowpl .

Specjalnie przygotowana oferta świąteczna zawiera w sobie wiele świątecznych potraw, od wigilijnych zup, poprzez pierogi, uszka, ryby a także krokiety i zimne płyty związane z tradycją Świąt Bożego Narodzenia. W ofercie nie zabrakło także pieczonych mięs, oraz smacznych dodatków których nie może zabraknąć na wigilijnym stole.

Zamówienia przyjmowane są do 20 grudnia, a odbiór zamówionych potraw będzie możliwy w dniu 23.12. lub w Wigilię w godzinach 12-13. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cateringu świątecznego oraz z tradycyjną ofertą cateringową.

SZAMPAŃSKI SYLWESTER

Już dziś możecie również zapoznać się z ofertą sylwestrową, z racji dużego obłożenia w ten dzień zapraszamy do wcześniejszego składania zamówień sylwestrowych. Zamówiony catering dostarczany będzie na Wasz Bal pod same drzwi. Dania gotowe do włożenia w stół, w pełnej dekoracji gotowe do poczęstunku. Na wszystkie pytania uzyskacie odpowiedzi dzwoniąc pod nasze numery telefonów oraz pisząc maila na [email protected]

OBIADY DNIA

Pyszne obiady dnia w cenie 17zł za dwa dania w tygodniu ( samo drugie danie 16zł, a zupa 5zł ) i 18zł w weekendy ( 17zł samo drugie danie ) Zapraszamy do zamawiania obiadów dnia z dowozem pod wskazany adres, w tygodniu zawsze dwie opcje obiadów do wyboru, do końca grudnia opakowanie w cenie obiadu bez dodatkowej opłaty za dowóz w strefie. Płatności gotówkowe, kartą, BLIK lub przelewem.

NIE CZEKAJ – ZAMÓW

Obiady dnia – 537 488 135

Cateringi oraz imprezy okolicznościowe – 796 470 404

strona www. www.catering-andrychow.pl

facebook https://www.facebook.com/cateringandrychowpl .


Chrzciny - Komunie - Jubileusze - Wesela - Koryta - Zimne - płyty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy