reklama

Biuro Podróży Marti Travel. Nowości

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.10.2020 15:15,
Lato 2021 i Zima 2020/21 czeka. Przygotujemy ofertę szytą na miarę Waszych marzeń.
Biuro Podróży Marti Travel. Nowości
Lato 2020 już za nami. Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań aby umożliwić naszym klientom wyjazd na wymarzone wakacje w tych niespokojnych czasach. Z ich relacji wynika, że mogli beztrosko wypoczywać, a hotele spełniły wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa. Wrócili zadowoleni z głową pełną cudownych wspomnień. Bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie i słowa otuchy. Bo bez Was nie ma nas zwłaszcza, że ten rok jest dla wszystkich bardzo trudny. Kochamy podróżowanie i wiemy, że wielu z Was też je pokochało Cały czas się szkolimy i odkrywamy nowe kierunki aby Wasz wypoczynek był niezapomniany.

Dlatego nie rezygnujmy z tego i mamy nadzieję, że wszystko niebawem wróci na właściwe tory.

Bo przecież o tej porze roku, w ponure jesienne wieczory wielu planowało już swoje wymarzone wyjazdy na kolejny rok. A my mogliśmy z pełną satysfakcją służyć naszą wiedzą i pomagać w wyborze wakacji. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja cały czas dynamicznie się zmienia. Trudno podejmować decyzje na przyszłość. Dlatego wychodzimy temu na przeciw.

Dostosowaliśmy warunki rezerwacji ofert na LATO 2021 do obecnej codzienności. Elastyczna rezerwacja z licznymi bonusami które pozwolą na spokojne zaplanowanie z wyprzedzeniem wakacyjnego wyjazdu. A co najważniejsze skorzystanie z super promocji! To przede wszystkim bonusy jakich jeszcze nie było które dają klientom możliwość wielu zmian, nawet w dniu wylotu!

Nie rezygnujmy z marzeń - ODKRYJ Z NAMI ŚWIAT NA NOWO.

BONUSY NA PLUSY:

- NISKA ZALICZKA - gwarantowany zwrot do 14 dni ! (bez względu na to, czy będziesz chciał zrezygnować z wyjazdu, czy będzie on anulowany, nie martwisz się o swoje wpłacone pieniądze)

- Pakiet SPOKOJNY WYJAZD ( na wypadek kwarantanny lub nie wpuszczenia do samolotu z powodu objawów COVID - umożliwimy Ci bezkosztową zmianę rezerwacji na dowolny inny wyjazd lub wybór vouchera na 100% wpłaconej kwoty
- Bogatszy wariant ubezpieczenia w cenie wyjazdu Zawiera także ochronę na miejscu w zakresie COVID
- Gwarancja najniższej ceny!
- Gwarancja niezmienności ceny!
- Bezkosztowa zmiana rezerwacji
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu w atrakcyjnej cenie !
- W wybranych hotelach dzieci GRATIS !
- Zniżki dla par!
i wiele innych

Wierzymy, że niebawem wrócimy do rzeczywistości, która chwilowo jest inna od tego co było nam znane.

Nie czekaj, oderwij się na chwile od codzienności i zarezerwuj wymarzone wakacje.
Lato 2021 i Zima 2020/21 czeka. Przygotujemy ofertę szytą na miarę Waszych marzeń .

Biuro Podróży MARTI TRAVEL
Magdalena Wandor i Katarzyna Małecka

Andrychów, plac Mickiewicza 1C (obok Interoptyk)

tel. (33) 870-33-77

www.martitravel.plZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy