reklama

Atrakcyjny dom z działką na sprzedaż [FOTO]

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.04.2022 13:50, OGŁOSZENIE
Ogłoszenie.
Atrakcyjny dom z działką na sprzedaż [FOTO]

Nieruchomość położona jest na ul. Podgórskiej w Roczynach.

Dom o powierzchni około 250 m2 z 2000 roku. Położony na działce o powierzchni 12 arów.

Dodatkowo obok nieruchomości znajduje się piękna i nietuzinkowa wiato- altana o powierzchni ponad 70 m2 oraz podwójny garaż o powierzchni 61 m2.

Na działce dodatkowo zagospodarowany jest atrakcyjny ogród z warzywniakiem. W ogrodzie znajdują się ponad 40 letnie Platany. Dojazd do działki z dwóch stron.

Dom jest w pełni wyposażony w nowoczesnym standardzie, rolety zewnętrze zainstalowane są w każdym oknie. Powierzchnia 250 m2 jest świetnie zaaranżowana i zagospodarowana.

Znajdziecie tam państwo piękną obszerną kuchnię, przeszklony salon z galerią, dwie łazienki, kotłownię (ogrzewanie gazowe i węglowe), pralnię a także kilka sypialni i innych pomieszczeń.

Dom nadaje się do zamieszkania od zaraz!

Na dachu dodatkowo znajdują się panele solarne do ogrzewania wody.

Całość możliwa do zakupienia za kwotę 1,3 mln złotych. Cena do negocjacji.

Nr tel. 500 442 682
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy