reklama
reklama

Antoni Hutniczak - kandydat do Sejmiku Województwa Małopolskiego

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.10.2018 10:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał wyborczy KWW "Wspólna Małopolska"
Antoni Hutniczak - kandydat do Sejmiku Województwa Małopolskiego

Antoni Hutniczak

Od ponad 35 lat członek Ochotniczych Straży Pożarnych, były wieloletni dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Andrychowie. W lutym 2018 r., po 41 latach pracy (w tym 33 latach w mundurze zawodowej i państwowej straży pożarnej), przeszedł w stan spoczynku.

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie, studiów podyplomowych w SGSP Warszawa.

Od wielu lat jest zaangażowany w poprawę bezpieczeństwa Gminy Andrychów i powiatu wadowickiego. Brał udział w opracowywaniu Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2015-2020. Współzałożyciel m.in. Towarzystwa Wspierania JRG Andrychów. Od kilku lat Przewodniczący Koła Terenowego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w Wadowicach - organizacji naukowo-technicznej.

Odznaczony m.in. Złotym Krzyżem Zasługi, Złotym Medalem „Za Długoletnią Służbę”.Materiał wyborczy KWW "Wspólna Małopolska"

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy