Antoni Hutniczak - kandydat do Sejmiku Województwa Małopolskiego

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.10.2018 10:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał wyborczy KWW "Wspólna Małopolska"
Antoni Hutniczak - kandydat do Sejmiku Województwa Małopolskiego

Antoni Hutniczak

Od ponad 35 lat członek Ochotniczych Straży Pożarnych, były wieloletni dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Andrychowie. W lutym 2018 r., po 41 latach pracy (w tym 33 latach w mundurze zawodowej i państwowej straży pożarnej), przeszedł w stan spoczynku.

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie, studiów podyplomowych w SGSP Warszawa.

Od wielu lat jest zaangażowany w poprawę bezpieczeństwa Gminy Andrychów i powiatu wadowickiego. Brał udział w opracowywaniu Strategii Rozwoju Powiatu Wadowickiego na lata 2015-2020. Współzałożyciel m.in. Towarzystwa Wspierania JRG Andrychów. Od kilku lat Przewodniczący Koła Terenowego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa w Wadowicach - organizacji naukowo-technicznej.

Odznaczony m.in. Złotym Krzyżem Zasługi, Złotym Medalem „Za Długoletnią Służbę”.Materiał wyborczy KWW "Wspólna Małopolska"

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy