Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A. Oferty pracy

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.02.2023 19:36,
Ogłoszenie.

Andrychowska Fabryka Maszyn DEFUM S.A. należy do grona najstarszych polskich firm. Powstała w roku 1946 i od ponad 70 lat jest czołowym polskim producentem obrabiarek. Maszyny CNC produkowane w naszej firmie sprzedawane są zarówno w kraju jak i za granicą. Ze względu na ciągły wzrost produkcji poszukujemy nowych pracowników, którym proponujemy atrakcyjne warunki pracy. Jest to oczywiście związane z umową o pracę, systemem premiowania oraz szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje. Zapraszamy na stronę www.afm.com.pl

Andrychowska Fabryka Maszyn S.A. poszukuje pracowników na stanowiska :

  1. Konstruktor Maszyn CNC

Zakres obowiązków pracownika:

  • tworzenie dokumentacji technicznej 2D oraz 3D na potrzeby produkcji,

  • współpraca z innymi działami w zakresie prowadzonych zadań,

  • weryfikacja projektów konstrukcyjnych oraz dokumentacji technicznej,

  • kreatywne rozwiązywanie problemów w dziale projektowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie projektowania konstrukcji (preferowana Mechanika i Budowa Maszyn),

  • umiejętność czytania oraz sporządzania rysunku technicznego,

  • znajomość systemów komputerowego wspomagania projektowania CAD (preferowana znajomość programu SolidEdge),

  • entuzjazm, kreatywność i inicjatywa w działaniu,

  • chęć nauki i rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres mailowy:

[email protected]

z dopiskiem w tytule „Aplikacja na stanowisko KONSTRUKTOR MASZYN”

kontakt telefoniczny pod nr 534 341 324 Kierownik Działu Konstrukcji i Technologii Jan Tomaszewski

  1. Elektromonter / Elektronik

  • wykształcenie elektryczne

  • mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia SEP

z dopiskiem w tytule „Aplikacja na stanowisko ELEKTROMONTER / ELEKTRONIK”

kontakt telefoniczny pod nr 797 727 153 Kierownik Działu Montażu Dariusz Gwoździewicz

Oferujemy:

  • pracę w polskiej firmie produkującej swoje wyroby na miejscu,

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełny etat),

  • premie uznaniowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczenia,

  • uczestnictwo we wdrożeniach i testach produkcyjnych,

  • udział w wielu ciekawych projektach,

  • praca w młodym zespole, w swobodnej atmosferze.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Andrychowską Fabrykę Maszyn Defum S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

News will be here