Andrychowska Dwójka zaprasza przyszłych Pierwszoklasistów i ich Rodziców na dzień otwarty

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.02.2019 22:00,
Już we wtorek!
Andrychowska Dwójka zaprasza przyszłych Pierwszoklasistów i ich Rodziców na dzień otwarty
Dzień Otwarty to dobra okazja, by poznać szkołę, spotkać się i porozmawiać z nauczycielami, zwiedzić klasy i pracownie. Czekamy na Was we wtorek, 26 lutego od godz. 16:00! Przed Wami niesamowita przygoda z „Dwójką”! Zanim rozpoczniecie naukę w „Dwójce”, przyjdźcie i zobaczcie jak wygląda szkolne życie!

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo ciekawych warsztatów, doświadczeń, zadań do rozwiązania i konkursów z nagrodami! Będą także niespodzianki! - Chcielibyśmy, by rodzice i dzieci obejrzeli naszą szkołę, zapoznali się z jej bogatą ofertą edukacyjną oraz poznali przyszłych wychowawców i nauczycieli - mówi dyrektor szkoły. Przed nami rekrutacja! Zapraszamy rodziców dzieci z rocznika 2012 do zapisywania swoich pociech.

Przyszli uczniowie z obwodu „Dwójki” przyjmowani są na podstawie zgłoszenia, spoza obwodu uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym, prowadzonym przez dyrektora szkoły. - Rodzice cenią sobie możliwości, jakie daje nauka w naszej szkole. „Dwójka” posiada certyfikat „Bezpieczna szkoła”, bierze udział w wielu projektach, które wzbogacają ofertę edukacyjną, uczniowie jeżdżą na „zielone szkoły”, wycieczki, z powodzeniem startują w konkursach przedmiotowych, sportowych oraz plastycznych, prężnie działa szkolny samorząd, drużyna zuchowa, szkolne koło wolontariatu - dodaje dyrektor. Przypomnijmy, wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie uczą się w systemie jednozmianowym. Rekrutacja rozpoczyna się 1 marca, a kończy 15 marca.

Wnioski i wszelkie inne dokumenty dostępne są w sekretariacie szkoły oraz na naszej stronie internetowej www.sp2.andrychow.eu.

Zapraszamy!ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy