reklama
reklama

Andrychów: Sekret najwybitniejszych ludzi naszej Ery - iFitt

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 02.11.2019 14:15,
Andrychów: Sekret najwybitniejszych ludzi naszej Ery - iFitt

Badania opublikowane w czasopiśmie medycznym Public Library of Science wykazały, że trening silowy oraz tlenowy u starszych osób (średnia wieku 70) WYKAZAŁ NIEWIARYGODNE ODMŁODZENIE GENÓW. Profil ekspresji genów (lub genetyczny odcisk palca) wyraźnie zmienił się i był porównywalny z tym, który był zaobserowwany u ludzi młodszych o prawie 50 lat!

Często pamiętamy o regularnym badaniu krwi, dodatkowej suplementacji witaminami oraz zbilansowanej diecie! Zapominamy jednak o podstawach, którymi jest: RUCH!

Aktywność fizyczna w połączeniu z regularnymi badaniami krwi, dodatkowej suplementacji oraz zbilansowanej diecie wpłynie nie tylko na długość Twojego życia, a także na jego jakość!

Bill Gates, Cristiano Ronaldo, Jennifer Lopez opanowali to do perfekcji, trenując każdego dnia!

Zyskaj: zdrowie, energię i atrakcyjny wygląd! Ćwicz z Klubem Fitness iFitt!


Jesteśmy gotowi, a Ty?


Klub Fitness iFitt (Siłownia i Fitness)

Ul. Krakowska 50,

34-120 Andrychów

tel.: 696458161

e-mail: [email protected]

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy