reklama

20% promocja na Materace Lato/Zima, które latem chłodzą a zimą ogrzewają

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.07.2021 12:00,
Być może słyszałeś o materacach Lato/Zima Są to materace dwustronne które z jednej strony mają piankę termoelastyczną, a z drugiej piankę HR lub lateks.
20% promocja na Materace Lato/Zima, które latem chłodzą a zimą ogrzewają

Na lato do spania przeznaczona jest strona z pianką HR lub Lateks. Zapewnia ona bardzo dobrą wentylację. W sam raz na obecne upały.

Z kolei pianka termoelastyczna oddaje ciepło. Strona z tą pianką jest zalecana na zime kiedy przyjemnie ogrzewa.

Dzięki przedłużeniu promocji urodzinowej przez firme JanpoL materace Lato/Zima: Enyo i Nolli można kupić z 20% rabatem. Zakup i rejestracja paragonu umożliwia także udział w loterii. Do wygrania samochód Fiat500 i vouchery na wczasy.

Zapraszamy do naszego salonu w Wadowicach na ul. Trybunalskiej 1 i na naszą stronę internetową: https://www.dbamokregoslup.pl/72-lato/zima

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy