reklama

15 sierpnia zabaw się na wodnym parkiecie w Energylandii!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.08.2019 18:45, ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czekają Beach Party i zabawa do północy podczas Magic Night!

15 sierpnia zabaw się na wodnym parkiecie w Energylandii!

Już 15 sierpnia Park Rozrywki Energylandia zaprasza na imprezę Beach Party w Water Parku. Dyskoteka na wodnym parkiecie, czyli na 3 basenach rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do północy. Klubowy klimat w tej części Park zapewnią DJ-e Klubów Energy 2000 oraz najlepsze tancerki i tancerze, których zdolnie na co dzień zaobserwować można w Teatrze Colosseo. Dobra muzyka i tropikalny klimat to nie wszystko. Artystyczną oprawę imprezy uświetnią specjalne pokazy Energylandii Led Show o 21:00 przy Teatrze Egypt oraz Fire Show, które odbędzie się godzinę później w Amfiteatrze Egypt oraz o 23:00 w Water Parku. To wszystko w ramach odbywająco się tego dnia Magic Night, czyli zabawy do północy na atrakcjach. Będzie to wyjątkowa okazja do zabawy, podczas której towarzyszyć nam będą nocne iluminacje Roller Coasterów, wahadeł, kolejek widokowych, karuzel, czy zjeżdżalni. Beach Party i Magic Night to impreza, które świetnie wpisuje się w klimat wakacji, dlatego już teraz zaplanuj ten czas w swoim wakacyjnym kalendarzu!

BILETY 50 % TAŃSZE !

Uwaga! Wszyscy chętni na sobotnie imprezowe szaleństwo w Energylandii, które potrwa od 20:00 do północy mogą skorzystać z 50% rabatu na bilety wstępu! Promocyjne bilety dostępne będą na stronie internetowej www.energylandia.pl w zakładce PROMOCJE.

Wszyscy Ci, którzy zdecydują się na przyjazd w ostatniej chwili, będą mogli kupić takie bilety w kasach Parku w dniu imprezy po godzinie 19:00.

Promocja dotyczy dwóch rodzajów biletów z cennika – bilet normalny od 140 cm jednodniowy i bilet do 140 cm jednodniowy. Promocja nie łączy się z innymi. Szczegóły dostępne na stronie internetowej Parku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy