Zielona Góra zdobyta! Sukces Kamila w Olimpiadzie Budowlanej

, Wiadomości, 20.04.2018 13:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Sukces ucznia z Andrychowa.
Zielona Góra zdobyta! Sukces Kamila w Olimpiadzie Budowlanej

Kamil Orkisz - uczeń klasy 3 technikum budowlanego reprezentował Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. W dniach od 12 do 14 kwietnia 2018r. odbyła się XXXI edycja OWiUB i co najważniejsze Kamil został laureatem!

Najcenniejszą nagrodą dla ucznia jest indeks na wybraną techniczną uczelnię wyższą w Polsce oraz zwolnienie z egzaminu zawodowego. Nie było łatwo, bo oprócz wiedzy z przedmiotów budowlanych trzeba było powtórzyć i przerobić zagadnienia z matematyki, fizyki, czy geometrii wykreślnej - ale udało się!

Opiekunem ucznia był Pan Krzysztof Szczygieł - nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych, który ma w swoim dorobku zawodowym już nie jednego laureata. To były dla niego XVII zawody centralne.

Warto nadmienić, że w nowo powstałym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie uczniowie mogą osiągnąć także laury w innych zawodach. Centrum kształci bowiem w kierunkach takich, jak: technik mechanik, technik informatyk, technik obsługi ruchu turystycznego, technik ekonomista, technik spedytor, technik organizacji reklamy. Serdecznie zapraszamy!tekst i foto: A. Łokcik - Szczygieł, K. Szczygieł

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy