Zebranie wiejskie w Targanicach. Trzeba wybrać sołtysa

, Wiadomości, 16.07.2019 11:30, PG
Zebranie wiejskie w Targanicach. Trzeba wybrać sołtysa

Burmistrz Andrychowa ogłosił, że wyborcze zebranie wiejskie odbędzie się 2 sierpnia 2019 r. (piątek), o godz. 14.45 – I termin /o godz. 15.00 – II termin/ w Wiejskim Domu Kultury w Targanicach.

Porządek zebrania:

1. Otwarcie zebrania, przywitanie mieszkańców.

2. Wybór komisji do przeprowadzenia wyborów.

3. Wybór Sołtysa (w głosowaniu tajnym).

4. Wybór członków Rady Sołeckiej (w głosowaniu tajnym).

Wydanie wyborcy karty do głosowania podczas zebrania możliwe będzie tylko po okazaniu dowodu osobistego lub innego dokumentu stwierdzającego tożsamość.

Przypomnijmy, że 16 czerwca tego roku w gminie Andrychów odbyły się wybory sołeckie. W głosowaniu bezpośrednim wybrano sołtysów i rady sołeckie poszczególnych wsi. W Targanicach nie zgłosił się żaden kandydat dlatego tam wybory się nie odbyły. Teraz to właśnie na ogłoszonym zebraniu wiejskim mieszkańcy wybiorą sobie sołtysa i radę.

foto: archiwum, były sołtys A. Kowalczyk

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy