Wypadek drogowy, bus stanął w płomieniach

Region, Wiadomości, 19.04.2017 07:52, (red)
Pracowite godziny za służbami ratowniczymi.
Wypadek drogowy, bus stanął w płomieniach

We wtorek (18.04) przed godzinią 17 do wypadku doszło na lokalnej drodze w Izdebniku: samochód osobowy zderzył się tam z dostawczym busem. Bus stanął w płomieniach.

 

Na miejscu interweniowali strażacy. Policja ustala dokładne przyczyny wypadku.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 26-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego  kierujący samochodem marki Toyota Rav na łuku drogi, na śliskiej jezdni nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, a następnie na przeciwny pas  jezdni i zderzył się czołowo z prawidłowo jadącym samochodem marki Peugeot Boxer, który w wyniku uderzenia zjechał do przydrożnego rowu i zapalił się. Pasażer Toyoty w wyniku doznanych obrażeń karetka pogotowia został przewieziony do szpitala - informuje nas Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

 

foto: OSP Izdebnik

 

W ostatnich godzinach strażacy usuwali też drzewa powalone na drogi: w nocy w Rzykach, a w środę po 7 rano w Gierałtowicach. Z kolei ok. 6 rano interweniowali przy ul. Lenartowicza 25 w Andrychowie, gdzie na parkingu doszło do wycieku paliwa z samochodu osobowego.

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy