Wszędzie śmieci. Brak kultury czy koszy na śmieci?

Andrychów, Wiadomości, 19.05.2017 19:55, NEWSY CZYTELNIKÓW
Tak niektórzy wypoczywają w okolicach Andrychowa.
Wszędzie śmieci. Brak kultury czy koszy na śmieci?

W tej sprawie napisał do nas Czytelnik.


- Wczoraj byłem odpocząć nad rzeką, tak zwanych skałkach  w Zagórniku. Przyjechało młode towarzystwo dwoma samochodami pili napoje i coś tam sobie jedli. I gdzie wylądowały puszki i papiery? W trawie. Młodzi ludzie nie szanują przyrody. Dlaczego nie ma patroli straży miejskiej, udowodnić takiemu że śmieci za karę sprzątać rzekę - pisze do nas Czytelnik.

 

 

Czytelnik sugeruje również, aby w takich miejscach urząd ustawiał kosze na śmieci lub chociaż worki, do których można wrzucać odpady. Z drugiej strony....

W domu jak wypije sok to opakowania nie rzuca pod szafę czy w kąt za telewizorem , Prosimy Urząd Miasta o stawianie znaków informacyjnych że się nie śmieci ,

- W domu jak wypije sok, to opakowania nie rzuca pod szafę czy w kąt za telewizorem. Prosimy Urząd Miasta o stawianie znaków informacyjnych że się nie śmieci - dodaje pan Jacek, który przesłał nam zdjęcia.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

igor327, 21.05.2017 11:47

te dwa auta należą do tego bydła ? co za problem... strasz miejska do boju - po owocach was poznamy;-)))

kriisu78, 21.05.2017 10:09

Kilka lat temu jeździłem tam z dziećmi ze znajomymi.. Przestaliśmy, gdy zaczęły się tam pojawiać grupki "smakoszy " wódy. Przekleństwa, krzyki, agresja i rzucanie butelkami skutecznie nas zniechęciły. A wystarczyłaby jedna zamaskowana kamerka, której koszt zwróciłby się już po jednej pijackiej imprezie. Po paru mandatach byłoby znowu spokojnie i czysto.

Nostradamus, 20.05.2017 13:32

Mandaty za śmiecenie nic nie dadzą. O wiele surowszą karą byłoby sprzątanie rzeki . Taką karę długo by się pamiętało.

taranczako, 20.05.2017 12:17

xxx

maria, 20.05.2017 08:16

tabliczki nic nie dadzą tylko kary no ale coś z tym w Andrychowie nie jest najlepiej ach jeszcze pytanie do s. miejskiej????ile mandatów jest nałożonych na właścicieli psów którzy nie zbierają odchodów po swoich pupilkach???? wciskacie kit ludziom a w Andrychowie coraz gorzej się dzieje.

miastoandrychow, 19.05.2017 20:11

Trudno, żeby w lasach czy nad rzekami stały kosze, " piękny " to byłby widok. Swoje śmieci się zbiera do woreczka i znosi do najbliższych koszy.

miastoandrychow, 19.05.2017 20:05

Proszę wyjść na tzw. widokówkę na Pańskiej Górze, butelki, kartony, worki jakieś stare meble, po prostu szok. Jak już zostawia tą butelkę, to przynajmniej by jej nie rozbijali, ktoś będzie chciał usiąść, a w trawie same szkła. Za przeproszeniem wg zasady " nasrać i zostawić ", ja już byłem a inni niech odpoczywają w "chlewie " Ale, tak jest jak uczniowie w szkole mają więcej praw niż nauczyciel !.

igor327, 19.05.2017 19:04

taki np burmistrz Żak zaprasza Senyszyn na obchody komunistycznego święta... brak poczucia dobrego smaku,kultury i estetyki przenosi się pewnie na mieszkańców gminy;-)))))))))

skornica, 19.05.2017 12:17

To samo tyczy się Wieprzówki w rejonie Olszyny w Andrychowie. Syf i jeszcze raz syf. Palą ogniska i wszędzie szkło, puszki, śmieci. A może by tak popołudniami Straż Miejska i żeby sprawdzali....

krytyk, 19.05.2017 09:27

Miałeś siłę zanieść pełne zabierz ze sobą puste. Może by tak zgm ustawił kosz na śmieci. Choć w sumie pewno by jeden z drugim to zepsuli.