Wkrótce turnieje e-sportowe w Kętach

Kęty, Wiadomości, 28.02.2017 13:25, ks
Już niedługo E-sport zawładnie Domem Kultury w Kętach.
Wkrótce turnieje e-sportowe w Kętach

Dom Kultury, Gmina Kęty oraz Super Game E-sport organizuje w tym roku LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie i NTT System Quersus Puchar Polski w E-Sporcie! Na wszystkich czekają niesamowite emocje oraz atrakcyjne nagrody przygotowane przez Super Game E-sport. Trzydniowa impreza odbędzie się w Domu Kultury w Kętach w dniach 10 – 12 marca b.r.

 

Organizatorzy zapraszają również najmłodszych uczniów do wzięcia udziału w TURNIEJU FIFA, rozgrywanym 1 v 1, od piątku do niedzieli w godz. 8.00 – 21.00 w galerii na parterze DK. Finał odbędzie się w niedzielę, w godz. popołudniowych. Nagrodą główną w Turnieju FIFA jest gamingowy fotel gracza oraz puchary i medale. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w rozgrywkach FIFA jest przesłanie maila na adres: marta.szymla@domkultury.kety.pl. W mailu należy podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia.

Szczegóły imprezy znajdują się na stronie: sgesport.com i facebook'u: facebook.com/supergamesport

 

LG Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie - Impreza dla szkół ponadgimnazjalnych

W wielkim finale do wygrania sprzęt komputerowy dla szkoły ufundowany przez firmę LG.

Zapisz szkołę i walcz o atrakcyjne nagrody!!!!

Mistrzostwa Polski Szkół w E-Sporcie dawniej nazywane KSWE-S, to projekt zapoczątkowany w 2013 r w Nowym Targu. Z wielkim sukcesem zostały zrealizowane już 3 edycje.

W dyscyplinie Counter Strike: Global Offensive, drużyny zmierzą się ze sobą w dwóch kategoriach: Szkolnej i Pucharowej. Zwycięzcy otrzymają super nagrody oraz puchary. To będzie niepowtarzalna okazja zagrania na najnowocześniejszym, super szybkim, gamingowym sprzęcie NTT System, a gracze, którym zależy na płynnej grze z pewnością docenią rewelacyjnej jakości monitory 144 Hz firmy LG.

 

Zapisz szkołę na: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdib157hA76HqgsFnFzC_MLyZgYWn-AWBBAAxmvYcAOyC7bdw/viewform

Szczegóły na stronie: sgesport.com i facebook'u: facebook.com/supergamesport

 

Miejsce imprezy: Dom Kultury Kętach, ul. Żwirki i Wigury 2A

Data: 10-12 marca 2017, godz. 8.00 – 21.00

Miejsce imprezy: Dom Kultury w Kętach

Termin: 10 – 12.03.2017 r., godz. 8.00 – 21.00

Bilet wstępu: 2 zł jednorazowa opłata na 3 dni

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy